Vadesiz hesap için İş Bankası vs Enpara

Froxy7

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
GPU: RTX 4060
CPU: AMD 7840HS
RAM: SK HYNİX (2X8) 5600 MHZ CL40
SSD: KIOXIA KXG80ZNV1T02 1TB
Ben normalde Garanti Bankası kullanıyorum ama memnun değilim. Bana hem vadesiz hesap açabileceğim hem de kredi kartı alabileceğim bir yer lazım. Hangisini önerirsiniz, garanti dışında hiçbir tecrübem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben normalde Garanti Bankası kullanıyorum ama memnun değilim. Bana hem vadesiz hesap açabileceğim hem de kredi kartı alabileceğim bir yer lazım. Hangisini önerirsiniz, garanti dışında hiçbir tecrübem yok.

İş Bankası. Özellikle mobil uygulaması çok kullanışlı. Ana banka olmak içinde gerekli özellikleri sağlıyor zaten.

Bence Enpara, işlem ücreti yok tek sıkıntısı temasız işlemlerde 3 kereden sonra red veriyor

Enpara ana banka olmak için gerekli özellikleri karşılamıyor şahsen. Para transferi avantajlı sadece. Doğru düzgün kampanya yok. Borsa sistemi bile yok.

İş Bankası kadar sistemi bozuk bir banka yok Türkiye'de kaç kere gelen para bloke oluyor, hesapta gözükmüyor haddi hesabı yok.

İş Bankası müşteri hizmetleri olarak en iyi banka denebilir. Bloke şikayetlerini ilk kez sizden duyuyorum diyebilirim.

Enpara ana banka olmak için gerekli özellikleri karşılamıyor şahsen. Para transferi avantajlı sadece. Doğru düzgün kampanya yok. Borsa sistemi bile yok.

İş Bankası müşteri hizmetleri olarak en iyi banka denebilir. Bloke şikayetlerini ilk kez sizden duyuyorum diyebilirim.

Benim de aklım iş bankasında ama sorun çıksın istemiyorum şubeye çağırırlarsa hiç uğraşamam rahatsızlığımdan dolayı.

Şube işini tam bilmiyorum. Belli şeyler için olabilir. Çoğu bankada aynı sistem geçerlidir herhalde.

Garantide hiç şubeye çağırılmadım Enpara'nın şubesi olmadığı için her şeyi müşteri hizmetleri yapabiliyor o olayı güzel.

Geri
Yukarı