Vaio sVS1513M1eb modeli için BIOS bulmak

emrahcagigan

Kilopat
Merhaba herkese.

Sony Vaio sVS1513M1eb model blaptopumun BIOS güncellemesini bulmama yardımcı olur musunuz?

Bu yılbaşında driver desteğini kesmişler, yetmiyormuş gibi hiçbir şekilde driver desteği vermiyorlar.

İhtiyacımın sebebi orijinalde Win 8 idi ben 10 yükledim BIOS da eski olduğu için GT640M ekran katımı çalıştırmıyor kod43 hatası veriyor. Bunun için de BIOS güncellemem şart.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba herkese.

Sony Vaio sVS1513M1eb model blaptopumun BIOS güncellemesini bulmama yardımcı olur musunuz?

Bu yılbaşında driver desteğini kesmişler, yetmiyormuş gibi hiçbir şekilde driver desteği vermiyorlar.

İhtiyacımın sebebi orijinalde Win 8 idi ben 10 yükledim BIOS da eski olduğu için GT640M ekran katımı çalıştırmıyor kod43 hatası veriyor. Bunun için de BIOS güncellemem şart.

Şimdiden teşekkürler.
Aşağıdaki siteden model adını aratarak sürücülere varsa ulaşabilirsin. İndirmek için;

"Buradan işletim sistemine göre dosyaları bulabilirsiniz ama bu linkler çalışmıyor şunları yapmanız lazım:

Farz edelim ki tıkladığınızda "ftp://ftp.vaio-link.com/PUB/VAIO/Updates/EP0000250111.exe" linkine yönlendirdi "ftp://" kısmını silip "dose.0wnz.at" koyun indirme başlar. Yabancı bir forumda görmüştüm adamlar Sony'nin bütün FTP sunucusunu indirip "dose.0wnz.at" sitesine koymuşlar. Ben Kaspersky anti-virüs kullanıyorum bir virüs sorunu yaşamadım şimdiye kadar bütün programlarını da indirdim kendi cihazımın. Umarım yardımcı olur."

Benimde çok işime yaramıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı