Vaka sayılarının doğru olduğunu düşünüyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Duyduğuma göre o vakalar hastanede yatanlarmış. Normal evinde geçiren yazlmıyormuş diye duymuştum emin değilim.

Öyle zaten ama ilk başta yazdığım yorum geçerli muhalefet olmak için.
1-HDP yi desteklediğimi nerden çıkardın?
2-Bay Kemal'in koltuk aşkını biliyorum, onaylamıyorum.
3-Sürekli etrafa cami yapmakla heykel yapmak arasında bir fark göremiyorum.
4-Bu saatten sonra ekonomi hiçbir şekilde düzelemez.
Bay Kemal açıklamadı mi ekonomi böyle şöyle olacak diye.

Başka emriniz? İlkokul mezunu olup memur olanların 2 dil bilip işsiz kalanlara ahkam kesmesi beni deli ediyor. Tamam en çok siz biliyorsunuz. Siz haklısınız.

Ben memur değilim, ilkokul mezunu da değilim. 15 Temmuza tiyatro demek o kadar şehide hakarettir.

Dışarıda Survival Games yapalım en iyisi. Güçlü olan hayatta kalsın. Kaos maos da kalmaz böylece ☑️

Yakında bir sosyal patlama yaşandığında Avrupa'da olduğu gibi halk sokağa döküldüğünde hayatta kalma mücadelemiz o zaman başlar. Neyse ki bizim halkımız öyle kolay kolay sokağa çıkmaz. Ama çıkarsa? Ondan sonrası muallak.

İnsanların psikolojisi bitmiş. Haberlerde 20 dakika boyunca COVID bizi bitirdi. COVID vakaları arttı. Bir kez COVID düzeliyor diyeni duymadım. Esnaf kapalı dünyanın ekonomik düzeni bozulmuş durumda.
Şunu demiyoruz indir maske herkes sokağa hoppa değil. Sürekli korku pompalanması. Bilim kurulunda birçok ilaç firması ile ilişkisi bulunan kişilerin psikolojik baskı yapması. Çıkmış biri gene ramazanda tam kapanma düşünüyoruz diyor. Karar yetkisi sende değil, yürütme yetkisi sende değil. Neden konuşuyorsun? Senin işin öneri sunmak.

Millet altına yapıyor korkudan ufak bir kesiminde umurunda değil. İnsanları bu kadar korkutmak bir şekilde korku yönetimi yapmak ne kadar doğru?

Ben memur değilim, ilkokul mezunu da değilim. 15 Temmuza tiyatro demek o kadar şehide hakarettir.
Ben öyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum. Hatta o gece dışarıdaydım. O gece horul horul uyuyanların bunu yazması ironik. Eğer dediğimi kanıtlarsanız sizden özür dilerim.

Ben öyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum. Hatta o gece dışarıdaydım. O gece horul horul uyuyanların bunu yazması ironik. Eğer dediğimi kanıtlarsanız sizden özür dilerim.

Ben bu zihniyetini hapise atılması gerektiğini savundum altına bunu yazmışsınız.

Şeffaflık konusunda dışa kapalı diktatör yönetimlerle yarışıyoruz zaten. Vaka sayısı artmasına rağmen ne hikmetse ölüm sayısı aynı kalıyor. Demek ki neymiş korona türkleri etkilemiyormuş! 🥳 Hemen kongrelere doluşalım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı