Vakıf üniversitelere gelen fahiş zam

Diş hekimliği geliyor mu?

Diş hekimliği geliyor mu?

Çevrem yok onun içinde iyi bir çevre vs lazim şu an bir sürü vardır dış hekimi.

Ne kadar güvenilir bilmiyorum dediklerin senden kaynaklı değil bunun garantisi var mi?

Çevrem yok onun içinde iyi bir çevre vs lazim şu an bir sürü vardır dış hekimi.

Ne kadar güvenilir bilmiyorum dediklerin senden kaynaklı değil bunun garantisi var mi?
Şu an bırak Tıp öğrencilerini çalışan doktorlar bile mesaiden sonra gece kurslarında Almanca öğreniyor göç etmek için. Bu adamlar kültürel bir aktivite olarak Almanca öğrenmiyor, ülke şartlarında en iyi geliri kazanan grup olmasına rağmen(Ne kadar kabul etmeselerde bir Doktor özellikle evli ise kolaylıkla evini, arabasını alır hatta ilerleyen vakitlerde yazlık vb bile alabilir kendine) mesleklerine olan saygının günden güne yok olması, hem eğitim sırasında hem de gündelik meslekleri sırasında yaşadıkları stresten kaynaklı kaçmaya çalışıyorlar.Zaten TUS sonuçlarına bakarsan doktorların doktorluk yapmaktan ne kadar çekindiğini görebilirsin.

Ailem biraz dindar tekele falan fazla izin vermez illa tıp okutacagim diyor ve doktolugun kutsal meslek maaşı iyi saygınlığı fazla vs düşünüyor benim de tıpa ilgim yok tekel açma vs gibi şeyleri yapmayı daha çok severim bir deneyeyim ikna etmeyi gerçekten dediğin mantıklı 6 yılım + tuş, uzmanlık (çok stresli şeyler dediğin gibi)10 yıl oluyor 10 yılım kurtulmuş oluyor.

Teşekkürler bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…