Vakıf üniversitesinde yaz okulu ücretleri

Yunus Küçük

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak.
Bursa Orhangazi Üniversitesinde %50 Burslu Mimarlık bölümü okumayı istiyorum.Fakat yaz okulu ücretleri diye birşey duydum.Gerçekten özel üniversitelerde yaz okulu ücretleri pahalı mı ?Bursa Orhangazi Üniversitesinde yaz okulu ücreti ders başına ne kadar ?

Ankaradaki Baskent Universitesi'nde kredi basi 600 tl yaz okulu. Ornegin Muhendislik Matematigi dersi 6 akts, yaz okulunda bu dersi almak icin 3600 tl vermek gerekiyor. Bir hayli pahali... Cok sukur hic yaz okuluna kalmadim okula da para vermedim :) Tam burslu olup da yaz okuluna para vermek koyardi acikcasi :)

Okulun sitesinde ogrenim ucretleri bolumunde yazar yaz donemi diye oradan bakabilirsiniz yaz okulu ucretine. Orada yazmiyorsa ogrenci islerini arayip sorabilirsiniz.

Bu arada, yaz okulu ucretleri ders basina degil kredi basina alinir genelde..

(Bursa Orhangazi Üniversitesi) Vakıf Üniversitesinde %50 burslu Mimarlık bölümü okumak zor mudur? @Oğuzhan Yıldırım . Abi bir mesajında Yıllık 17 bin tl vererek mimarlık okuduğunu gördüm.Soruma yardımcı olabileceğini düşündüm.Vakıf üniversitesinde yaz okulu ücretleri gerçekten bahsedildiği gibi pahalı mı ? Yaz okuluna kalma durumu nedir acaba? Yardımcı olursan memnun olurum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı