VakıfBank ATM'si paramı yuttu

Hocam zamanında İninal'da yaşadığım sorunla ilgili cevap vermek isterim. Papara'nın yapabileceği pek bir şey olduğunu zannetmiyorum şahsen yüklediğiniz ATM ile alakalı bir durum.
Yanlış bilgi.
Para yutma durumu olduğunda kartın sahibi banka ilgilenir ATM sahibi banka ilgilenmez.

Yanlış bilgi.
Para yutma durumu olduğunda kartın sahibi banka ilgilenir ATM sahibi banka ilgilenmez.
Hocam peki para gelmeden yeniden para yatırsam bir sıkıntı olur mu?

Yanlış bilgi.
Hocam bir daha görüştüm eğer şube atmsiyse şubeyle görüşmeniz lazım diyorlar ne yapmalıyım.

Son düzenleme:
şaka gibi bende toslada kaptırdım parayı arkadaşımda ne illet bir firma 2 gün önce oldu bizimde. Tosla o günü artık ne yaptıysa aynı gün parası yutulan gördüğüm ikinci kişisin. :D Daha komiğini söyleyim işlem haftalar aylar sürebiliyormuş bazende bir kaç güne yatıyormuş. Parasını yutturan bir diğer arkadaşım 5-6 ay sonra yatmış parası :D. Umarım parayı yakın zamanda iade ederler.

şaka gibi bende toslada kaptırdım parayı arkadaşımda ne illet bir firma 2 gün önce oldu bizimde. Tosla o günü artık ne yaptıysa aynı gün parası yutulan gördüğüm ikinci kişisin. :D Daha komiğini söyleyim işlem haftalar aylar sürebiliyormuş bazende bir kaç güne yatıyormuş. Parasını yutturan bir diğer arkadaşım 5-6 ay sonra yatmış parası :D. Umarım parayı yakın zamanda iade ederler.
😀değişikmiş sizin saat kaçta oldu benimki 19.05 gibi.

5-6 ayda bayağı fazlaymış.

VakıfBank ATM'si Tosla'ya yatırdığım parayı yuttu. VakıfBank'ı aradım yaşım 18'den küçük diye ilgilenemiyorlarmış. Tosla'yı aradım gerekli şeyleri yaptım daha bir şey yapmama gerek var mı? Bir de tahmini ne zamana gelir?
Benimkinide yutmuştu Tosla müşteri hizmetlerini aradıktan 3 gün sonra para hesabıma gelmişti. Ama ben Akbank ATM'sini kullandım siz de durum aynı olmayabilir.

normal atm

Benimkinide yutmuştu Tosla müşteri hizmetlerini aradıktan 3 gün sonra para hesabıma gelmişti. Ama ben Akbank ATM'sini kullandım siz de durum aynı olmayabilir.
knk benimkide akbank atm siydi. Aradım müşteri hizmetlerini atm numarası il ilçe bilgisi tutar ve saati isteyip teknik destek talebi oluşturdular ama ne mesaj geldi ne e-mail xd adamın ilettim talebinizi demesiyle kaldı. Sende nasıldı durum?

sen 3 günde aldım diyince parayı almaya tekrar umudum oldu salmıştım xd

Yeni konular

Geri
Yukarı