Vakumlu laptop soğutucu alınır mı?

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Şu an kullandığım laptopa bir soğutucu almak istiyorum. Bu laptopu ortalama 1 yıl kullanacağım. O yüzden yıpranması pek önemli değil. Sadece Max performans evrsin yeter sizce vakumlu soğutucu mu almalıyım? Aklımda şu var.

Sizce iyi midir yoksa normal bir soğutucumu alayım? (Not: Toz temizliği ve termal macun yenilemesi sonra yapacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullandığım laptopa bir soğutucu almak istiyorum. Bu laptopu ortalama 1 yıl kullanacağım. O yüzden yıpranması pek önemli değil. Sadece Max performans evrsin yeter sizce vakumlu soğutucu mu almalıyım? Aklımda şu var.

Sizce iyi midir yoksa normal bir soğutucumu alayım? (not: Toz temizliği ve termal macun yenilemesi sonra yapacağım.)

60 TL'ye almıştım zamanında laptop için kendine hayrı yok şahsen ben önermem.

Sizce iyi midir yoksa normal bir soğutucumu alayım? (not: Toz temizliği ve termal macun yenilemesi sonra yapacağım.)

Fanların devirini bozuyor stand soğutucu daha iyidir.

Bütçe ve aletinizin inç değerini belirtmemişsiniz. Laptop soğutucularda genel olarak Zalman, Thermaltake ve Cooler Master kaliteli ürünleri olan markalardır. Bu üç markanın ürünlerine göz atmanızı öneririm. Ayrıca aletinizin altındaki ızgara girişlerinin konumunu da dikkate alarak ona göre soğutucu tercihinizi yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı