Valheim nasıl bir oyun?

Claxo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, selam. Ben "Valheim" oynamak istiyorum. Rust'a benziyor dediler fakat şunu merak ediyorum: Başkalarının evine salça olabiliyor muyum? Diğer oyunculara kapışılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben denedim, performans açısından iyi değil. Öncelikle optimizasyon sorunlarının çözülmesi gerekiyor. Grafik bakımından yeterince ayar yok.

Oyuna gelirsek pek oynamadım fakat hayatta kalma tarzı bir oyun. Doğa içerisinde başlayıp gelişiyoruz.

Başkalarına salça olamıyorsunuz, çünkü server sahipliği var. Arkadaşınızın serverine girersiniz, beraber takılırsınız, isterseniz birbirinizden ayrı takılıp düşman da olabilirsiniz, ya da başkasının serverine gidip orada millete bulaşabilirsinuz. Fakat genel olarak arkadaşlarla oynananacak bir survival oyunu. Vikinglerle alakalı bir teması var, gelişip bosslar ile savaşıyorsunuz ama bosslar çok zor olduğu için, düzgünce gelişmeniz, itemler açmanız gerek. Salça olma olayı ise en arka planda desem yanlış olmaz herhalde.

Oyun 500 mb olmasına rağmen, iyi sistem, ve iyi RAM istiyor. Renderladığı zaman RAM yeterli değilse, anlık stutter yapabiliyor. Fakat ben çok sıkıntı yaşamadım. Oyun gayet zevkli. Arkadaşla son bosstan bir öncekini kesmeye kadar geldik, yakın zamanda devam edeceğiz. Tek eksisi internet problemi. Bazen dehşet ping giriyor, ve aşırı sinir bozucu oluyor. Yine de tavsiye ederim. Oyunu bitirmeme daha rahat 20-25 saat var, ama şimdi dahi 92 saati doldurdum. Fiyatına rahat değer.

Geri
Yukarı