Çözüldü Valorant 0.1 KB/s hızla indirme yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorunun çözümü; Görev çubuğuna sağ tıklayın. Görev yöneticisini açın. Ayrıntılara tıklayın. "RiotClient" ile başlayan bütün programlara sağ tıklayın, "önceliği değiştir" deyin ve önceliği yüksek olarak ayarlayın. Onay kutusu çıkarsa onaylayın. Devam ederse İndirmeyi durdurup tekrar başlatın.

Normal bi kez iptal edip açın düzelir
Efendim sağolun konuyu sorunu kendim çözdüğüm için açmıştım. Ben böyle yapınca düzeldi, açıp kapamaya gerek kalmadı.
Sorunun çözümü; Görev çubuğuna sağ tıklayın. Görev yöneticisini açın. Ayrıntılara tıklayın. "RiotClient" ile başlayan bütün programlara sağ tıklayın, "önceliği değiştir" deyin ve önceliği yüksek olarak ayarlayın. Onay kutusu çıkarsa onaylayın. Devam ederse İndirmeyi durdurup tekrar başlatın.

Normal bi kez iptal edip açın düzelir
Efendim sağolun konuyu sorunu kendim çözdüğüm için açmıştım. Ben böyle yapınca düzeldi, açıp kapamaya gerek kalmadı.

Çözüm
Sorunun çözümü; görev çubuğuna sağ tıklayın. Görev Yöneticisi'ni açın. Ayrıntılara tıklayın. "riotclient" ile başlayan bütün programlara sağ tıklayın, "önceliği değiştir" deyin ve önceliği yüksek olarak ayarlayın. Onay kutusu çıkarsa onaylayın.

Efendim sağ olun konuyu sorunu kendim çözdüğüm için açmıştım. Ben böyle yapınca düzeldi, açıp kapamaya gerek kalmadı.

Makale açmanız daha mantıklı olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı