Valorant güncellenirken 0.1 KB/s hızla indiriyor

Haberiniz yok muydu Riot Windows 7 ve 8.1'den hilelere önlem amaçlı desteğini kesti ama gene de o 0,1 KB olayı bende oluyor bazen.
14 Mart'ta destek kesilmiş ben o tarihten beri girmiyordum en son o tarihten önce girmiştim ama evet o 0.1 KB olayı bayadır oluyor.

Çok kötü oldu desteğin kesilmesi ben Windows 10'u çok RAM kullanıyor diye bırakmıştım Windows 8.1'e geçmiştim.

14 Mart'ta destek kesilmiş ben o tarihten beri girmiyordum en son o tarihten önce girmiştim ama evet o 0.1 KB olayı bayağıdır oluyor.

Çok kötü oldu desteğin kesilmesi ben Windows 10'u çok RAM kullanıyor diye bırakmıştım Windows 8.1'e geçmiştim.

Düzenlenmiş Windows sürümlerini kullanabilirsiniz arka planda çalışan gereksiz çalışan hizmetler ve uygulamaların silinmiş olarak kurulabilen Windows sürümlerini tiny 10 gibi örneğin.

Hayır, Windows 8.1 desteği kesilmiş o yüzden açılmadı oyun.

0.1 de kalmasının 8.1 ile alakası olduğunu sanmıyorum. 0.1 Kbps de kaldığı zaman Görev Yöneticisi'nden disk kullanımına bakın disk kullanıyorsa doğrulama veya güncellenmis dosyaları değiştiriyordur. Oyunun açılmaması 8.1'den kaynaklı doğru ancak 0.1 Kbps'de kalmasının 8.1 desteğinin kesilmesiyle alakası yok.

14 Mart'ta destek kesilmiş ben o tarihten beri girmiyordum en son o tarihten önce girmiştim ama evet o 0.1 KB olayı bayağıdır oluyor.

Windows 10'un yüksek sistem kaynağı kullanmasının önüne geçebilmek için yüzlerce yöntem mevcut. En güncel olarak Unlost'un yeni sistem hızlandırma videosunu önerebilirim. Özellikle arka plan uygulamalarını kapatmak büyük yardımcı oluyor. Birkaç ufak değişiklik ile de Windows 8.1'den aldığınız performansın üstüne bile çıkabilirsiniz. Yine desteğe ihtiyacınız olursa buradayız hocam. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı