Çözüldü Valorant 0.1 KB/s'de kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hromynet

Centipat
Daha fazla  
Valorant indiriyorum. 0.1Kb/s de kalıyor, bir sürü şey denedim. Kapatıp yönetici olarak çalıştırdım, Görev Yöneticisi'nden önceliğini yükselttim ama olmuyor. Valorant bilgisayarıma sığmadığı için indirilmiyor olabilir m?i LoL'ü silsem indirlir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tek yapmanız gereken beklemek. O bölümde diske yazıyor. Görev yöneticisinden bakabilirsiniz. 0.1 KB göstermesi bug.
İlk normal internet hızı gözüküyor sonra 0.1'e düşüyor.

Denedim, olmamakta ısrarcı.

Normal internet değerlerinde başlayıp 0.1'e düşüyor ve onu da denedim ama hala aynı.

Hocam bir zaman sonra oluyorsa dosyaları kurduğu içinde olabilir. Görev Yöneticisi'nden ağ ve disk kullanıp kullanmadığını kontrol edin belki hatalı gösteriyordur.

Hocam bir zaman sonra oluyorsa dosyaları kurduğu içinde olabilir. Görev Yöneticisi'nden ağ ve disk kullanıp kullanmadığını kontrol edin belki hatalı gösteriyordur.

Teşekkürler bakacağım.

Disk kullanıyor gözüküyor ama ağ kullanmıyor gözüküyor.

Son düzenleme:
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i3 CPU 550 @ 3.20GHz (4 cpus), ~3.2GHz
Ekran kartı: AMD Radeon HD 6500 series.

Netac SSD 120GB.
bayt/kesim 512.
Fixed hard disk.
Hocam uygulama donmuyor değil mi? Eğer beklemenize ragmen inmezse Epic Games araciligiyla indirmeyi deneyin. İslemci cok iyi degilmis ondan client donuyor olabilir. Ayrica oyunu SSD'ye mi kuruyorsunuz yoksa fixed hard disk yazana mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı