Valorant 1 Nisan güncellemesiyle oyun tam ekran olmuyor

w3xan1t

Hectopat
1 Nisan güncellemesi öncesinde böyle bir sorunum yoktu. 1 Nisan güncellemesini yaptıktan sonra oyunu tam ekran olmamaya başladı. Valorant'ın destek ekibiyle iletişime geçtim bana DDU ile ekran kartı driverımı silip tekrar yüklettiler. CCleaner ile kayıt defteri ve süprüntü temizliği yaptırdılar, yine olmadı. Ben bunu ilettim kendilerine. Riot repair tool adlı bir uygulamadan kayıtlarımı yolladım, bana yine ekran kartı sürücümde sorun olduğunu söylediler. (Valorant'ı 1024x768 çözünürlüğünde oynuyorum. Aynı çözünürlükte az önce CS:GO'dan çıktım hiçbir sorun yoktu.)

Yani işin kısası destek ekibi sorunun bende olduğunu söylüyor ama Driver'da sorun olsa diğer oyunlarda da sorun oluşturmaz mı? Bu sorunuma çözümü olan birisi olursa çok sevinirim, iyi Sosyaller dilerim.

Pencereli tam ekranda oyunum 150FPS'den 20FPS'ye düşüyor.
Tek bende var sanıyordum! Pencere modu musallat oldu ya FPS çok düşük eziyet çekiyorum resmen. Ama oyunun görüntü ayarlarından yapabiliyorduk bir keresin de işe yaramıştı size de söyleyim belki yarar; Ayarlar kısmına gelip Alt+Enter yapın görüntü ayarlarını değiştirebileceksiniz.

Tek bende var sanıyordum! Pencere modu musallat oldu ya FPS çok düşük eziyet çekiyorum resmen. Ama oyunun görüntü ayarlarından yapabiliyorduk bir keresin de işe yaramıştı size de söyleyim belki yarar; ayarlar kısmına gelip alt+enter yapın görüntü ayarlarını değiştirebileceksiniz.

Onu denedim. Maalesef oyunum tekrardan tam ekran moda geçmiyor.

1 Nisan güncellemesi öncesinde böyle bir sorunum yoktu. 1 Nisan güncellemesini yaptıktan sonra oyunu tam ekran olmamaya başladı. Valorant'ın destek ekibiyle iletişime geçtim bana DDU ile ekran kartı driverımı silip tekrar yüklettiler. CCleaner ile kayıt defteri ve süprüntü temizliği yaptırdılar, yine olmadı. Ben bunu ilettim kendilerine. Riot repair tool adlı bir uygulamadan kayıtlarımı yolladım, bana yine ekran kartı sürücümde sorun olduğunu söylediler. (Valorant'ı 1024x768 çözünürlüğünde oynuyorum. Aynı çözünürlükte az önce CS:GO'dan çıktım hiçbir sorun yoktu.)

Yani işin kısası destek ekibi sorunun bende olduğunu söylüyor ama Driver'da sorun olsa diğer oyunlarda da sorun oluşturmaz mı? Bu sorunuma çözümü olan birisi olursa çok sevinirim, iyi sosyaller dilerim.

Vallaha 2 haftadır Valorant oynayamıyorum bir oyun zevkimiz vardı onu da becerdiler. Olumlu dönüş aldın mı?
Onu denedim. Maalesef oyunum tekrardan tam ekran moda geçmiyor.

Kanka çözüm buldun mu?
Bugünkü güncerlemeyi yaptım yine bir şey yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı