Valorant 1 sene ban

kfrkan

Hectopat
Oyuna ilk başladığımda TR serverda oynuyordum ve çok fazla toxic oyuncuya denk geliyordum. Bilerek bana hasar verip trolledikleri halde cevap dahi vermemek için sessize almıştım. Sonrasında bu 3 kişi beni suçsuz yere raporladığı için ban yedim ve sonrasında TR serverda oynamamaya başladım. Ancak yabancı serverlarda da bazen kötü oynadığım için bazen de suçum yokken ırkçı sebeplerden dolayı troll veya toxic diye rapor edildim. Oyunda toplam 2 kere küfretmişimdir. İkisinde de haklı olarak ban yedim. Ancak her seferinde ceza süreleri gitgide uzadı. Şu anda 1 sene ban yedim. Ticket attım. Ancak dönüş ne olur? Son oyunlarda küfretmediğime eminim. Sadece "benimle uğraşan bir oyuncuyla" karşılıklı olarak random yazarak birbirimizi sinir ettik. Sonrasında bu ban durumunu gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de başıma böyle bir olay geldi 2 ay öncesine kadar bu oyunda Gold 1'dim ve rank atlamaya çalışıyordum karşıma 1 wallhack Omen + 1 aimbot Reyna geldi adamlar Odin'le duvar arkası tarıyor 0 ses vermeme rağmen bende küfredip çıktım 1 yıl ban yedim artık böyle oyunlar oynamama kararı aldım Assassin's Creed indirdim FIFA indirdim ETS indirdim 1 tanede kol aldım arada da CS giriyorum çok rahatladım daha da o çöplükte oynamam.

Valorant oynamayı bırak CS 2 geliyor. Seçkin hesap al ve CS rekabetçi gir. Seçkin hesap aldığımdan beri ne hile ne de toxic kimseyle eşleşmedim.
CS'den düşürdüğüm kasaları satarak item dizmiştim CS'de. Onları da satarak Valorant'ta item almıştım. İtem olmasa zorlamam zaten.

Valorant dediğiniz çöp oyun yerine geçmişlerin kralı CS oynamanı tavsiye ederim. Riot Games kadar saçma firma yok.
Şu anda bunu yazarken CS atıyorum xd

Dönüş yapabilirlerde şu Valorant çöpü böyle yaptıkça oyuncu kaybetmeye devam edecek.
İtemlerim olmasa umursamam da item dizdim

Yeni konular

Geri
Yukarı