Valorant 1 sene ban yenir mi?

HadiKöyüne

Picopat
Valorant 1 sene ban yiyen kaç kişi var? Ticket attım 3 güne kontrol edilip dönüş yapılacak yapılmazsa haklı bir sebep olarak görmüşlermiş. Ne çıkar sizce? Hesabım çok az ban yiyordu ve ban yediğim görünen maç neredeyse maça hiç bakmıyorum çünkü maç umrumda değildi. Arada chatten rakipteki birine sorular sordum ağır bir şey söylemedim maç önemli olmadığı için.

Gerekirse yiyebilirsin, yiyen de varmış

Valorant 1 sene ban yiyen kaç kişi var? Ticket attım 3 güne kontrol edilip dönüş yapılacak yapılmazsa haklı bir sebep olarak görmüşlermiş. Ne çıkar sizce? Hesabım çok az ban yiyordu ve ban yediğim görünen maç neredeyse maça hiç bakmıyorum çünkü maç umrumda değildi. Arada chatten rakipteki birine sorular sordum ağır bir şey söylemedim maç önemli olmadığı için.
Valorant : AFK = 15 Yıl Ban
Valorant : Hile = Oda neymiş?

Valorant 1 sene ban yiyen kaç kişi var? Ticket attım 3 güne kontrol edilip dönüş yapılacak yapılmazsa haklı bir sebep olarak görmüşlermiş. Ne çıkar sizce? Hesabım çok az ban yiyordu ve ban yediğim görünen maç neredeyse maça hiç bakmıyorum çünkü maç umurumda değildi. Arada chatten rakipteki birine sorular sordum ağır bir şey söylemedim maç önemli olmadığı için.

Daha önce AFK kaldığı için 1 sene ban yiyen arkadaşım olmuştu ban sistemleri çok tuhaf.

Geri
Yukarı