Valorant 3. parti yazılım banı

semamca_07

Kilopat
Arkadaşlar şimdi oyundaydım maç bitti ve böyle bir ekran geldi SS ekliyorum. Ne olduğunu anlamadım, bu nasıl olabilir sizce? Hiçbir şekilde hile veya ona benzer bir program kullanmadım, hile yapmadım. Rankım bronz 2 ve sürekli kötü takım arkadaşları geldiği için dereceli maça bile girmiyorum kaç gündür. Hesaba girebilsem de kaç kill almışım maçlarda gösterebilsem. Ortalama 10 20 kill alıyorum en fazla, mvp falan olduğum da yok maçlarda. Zaten derecesiz oynuyorum sürekli. Daha yeni 2 tane skin aldım anomali Phantom ve asil vandal. Sevdiğim insanlar üzerine yemin ederim hile ve benzeri program hiçbir şekilde kullanmadım. CS'yi de zaten hile ile oynayan oyuncular yüzünden bırakıp Valorant oynamaya başlamıştım. Ne yapabilirim bu durum için? Başına böyle bir şey gelen oldu mu daha önce?

Dosya Ekleri

• hile.png
    415,7 KB · Görüntüleme: 1.753
Son düzenleyen: Moderatör:

Ticket atın haksız ban için Riot Games bu konularda ilgilidir çoğu zaman kontrol edip açarlar. Endişe etmeyin.

Makrolu bir fare kullanıyorsanız bazen fare yazılımını hile yazılımı olarak algılayabiliyor ve makroyu kullanmasanız bile hile olarak algılayıp banı atabiliyor. Ben Bloody ZL50A fare kullanıyorum. PUBG Lite bir güncellemeden sonra fare yazılımını hile uygulaması sanıp oyun başlangıcında atıyordu. Çokta oynadığım birşey olmadığı için oyunu sildim geçtim. Benzer bir nedenden kaynaklanıyor olabilir.

evet hocam makrolu mouse ama hiç denemedim nasıl makro yapılıyor menüsü ingilizceydi sanırım sadece dpi ayarlamak için kullanıyordum.
benim profilim hocam aynen zaten belli pek iyi bir oyuncu değilim 2 aydır filan oynuyorum oyunu.şu sayfaya ticket attım doğru yer mi acaba ? inşallah geri dönüş yaparlar en kısa sürede. https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr/requests/57550591
Hile banı yemişsiniz. Eğer hile gerçekten kullanmadıysanız ve buna dair kanıtınız varsa Riot ile iletişime geçin.
kanıt derken nasıl kanıt sunabilirim.en iyi kanıt istatistiklerim diye düşünüyorum.iyi bir oyuncu değilim ve öyle çok fazla kill aldığımda yoktu oyunda.hani biri raporladıda adamlar banladı dicem ama uçup kaçıp koşarken hs filanda atmıyorum :/
Ticket atın haksız ban için Riot Games bu konularda ilgilidir çoğu zaman kontrol edip açarlar. Endişe etmeyin.
inşallah dediğiniz gibi olur moralim çok bozuldu.
aynı şey kuzenimin başına da geldi şimdi mesaj attı id numarası #4010 isim OxyGen o kadar kötü oynarki akşamları beraber oynuyoruz.saç baş yolduruyor bana istatistiklerinden de görünür zaten bazen 2 kille maç bitirir.bu adama bile ban atmışlar şaka gibi.
Attığım biletlere otomatik cevap geldi.3.parti yazılım hile bug vs kullanmış olabilirmişim.Tekrar sordum tam olarak neden kaynaklanıyor diye bu konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır bundan sonra açtığınız biletler otomatik olarak kapatılacaktır diye oto mesaj geldi.Bu şirketin oyunlarına para yatıracaklar birkaç defa düşünüp öyle hareket etsin.bilgisayarımda crackli olarak internet download manager harici başka program yok.gta 5 fm 2020 metro 2033 oyunları yüklü onlarda orjinal.başka bir uygulama yüklü olmadığı halde başıma bu geldi.bilgilendirme olsun diye yazmak istedim.3 ay cihaz banı yediğim söylendi ama yeni hesap açtım oyuna girebiliyorum ama oynamayı bıraktım tabi artık işim olmaz.eski hesabımdaki haksız banı kaldırmadıkları sürece.

Son düzenleme:
benimde hesabım durduk yere 3. partiden ban yedi hesapta daha 5000 vp duruyodu ve hala açmıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…