Valorant 3.parti yazılım banı

Bilmiyorum.

Hile kullanmadım hatta kanıtım bile var Riot'a göndermişitm ban yedikten sonra 3 ay sonra cihaz banım açıldı ama ana hesabım hala banlı duruyordu açıldığı gün Kaspersky Ultimate satın aldım 2 gün oynadım sonra oynarken aynı sebepten yine ban yedim.

Acaba sen ya da o bilgisayarı kullanan bir başkası başka bir oyun için bir yazılım kullanmış olabilir mi makro vs ?
Bilmiyorum.

Hile kullandıysanız, banınızın açılmaması normal kardeşim :D Discord'un arkada açık olması, Valorant'ta ban sebebi değil. Sizin mantığınıza göre Valorant oynarken arkada Discord açık bırakan herkes banlanmalıydı. Demek ki oyunun dengesine etki edecek bir hile kullandın ya da Vanguard arkada açıkken Vanguard'ın kötü olarak tespit edebileceği farklı bir yazılım açtın. İllaki hile kullanmana gerek yok, Vanguard açıkken arkada farklı bir hile programı açtıysan bu da banlanmana yetiyor. Vanguard affetmez.
Hile kullanmadım hatta kanıtım bile var Riot'a göndermişitm ban yedikten sonra 3 ay sonra cihaz banım açıldı ama ana hesabım hala banlı duruyordu açıldığı gün Kaspersky Ultimate satın aldım 2 gün oynadım sonra oynarken aynı sebepten yine ban yedim.

@Alpay76 eğer hile kullanmadıysanız, banınız muhtemelen açılacaktır. Biz burada ne desek anlamsız kalacaktır çünkü sonuçta sizi bilmiyoruz ve Riot'un ne yapacağını da kestiremiyoruz. Bize sadece iyi dilek dilemek düşer, başka da bir şey şu an için düşmüyor.

Bana da aynı şekil döndüler cevap var mı? Acaba sizde baninizi açtılar mi?

Bilmiyorum.

Bilmiyorum.

Valorant 3.parti yazılım banı yedim 1 yıl önce 3 gün önce 1 ticket daha attım.
Bize ulaştığın için teşekkür ederim.

Merak etme, hesabındaki kısıtlaman ile ilgili inceleme en fazla 3 gün içinde tamamlayacağız. Talebin şu anda inceleme kuyruğunda ve ekibimiz yakında tüm incelemeleri yapacak.

Kısıtlama kaldırma talebin yapılan incelemeler sonunda haklı bulunursa, hesabındaki kısıtlamayı kaldıracağız diye cevap verdiler 2 defa daha ticket attım hepsine Blitzcrank bot cevap verdi hepside anında cevaplandı ve hiçbir geri dönüş almadım.

Bende de aynısı oldu hala bekliyorum ve ticket atmaya devam ediyorum ve hala bot Blitzcrank çıkıp aynı şeyleri söylüyor. Kanka sendeki hesap açıldı mı?

Bende de aynısı oldu hala bekliyorum ve ticket atmaya devam ediyorum ve hala bot Blitzcrank çıkıp aynı şeyleri söylüyor. Kanka sendeki hesap açıldı mı?

Açılmadı banada Blitzcrank yazıyor yok 3 gün işlem yapacağız falan diyorda çok takmadım yani 7 defa attım hepsine o yazdı.

Kullanmadım arkada sadece Discord açıktı.

Hocam internet kafe veyahut başka bir cihaz üzerinden Valorant hesabınıza giriş yaptıysanız ve o cihazlardan birisinde kaçak yazılım kullanıldıysa size ban gelmesi olası bir durum, ben yaşamıştım, sanırım giriş yaptığım cihazlardan birisinde 3. parti yazılım kullanılmıştı ve aylar sonra oyuna gireyim ne var ne yok bakayım derken bir baktım 3. parti yazılımdan ban yemişim. Hemen en son hangi ay oyuna girdiğimi, o gün hangi saat hangi dakika hangi saniyede oyuna girdiğimi ve farklı cihaz oturumlarından kaynaklı olabileceğiyle ilgili Riot'a ticket atmıştım ve 4-5 gün içerisinde banımı açmışlardı, belki siz de benim gibi bir duruma yakalanmış olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı