Valorant 4 GB RAM 1GB ekran kartı açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10
i5-8250U
4 GB RAM
MX150

Bu sistem ile 1920x1080P sabit 90 FPS oynuyorum? Hemen bilip bilmeden yorum yapmayın. Daha arkadaşın tam sistemini bile bilmiyoruz.

Hocam asıl siz biliip bilmeden konuşmayın. Bahsettiği özelliklerde benim eski bir pcim vardı ve stabil bir değer alamıyordum. O yüzden söyledim

Hocam asıl siz biliip bilmeden konuşmayın. Bahsettiği özelliklerde benim eski bir pcim vardı ve stabil bir değer alamıyordum. O yüzden söyledim
Bahsettiği özellikler? Daha tam olarak sistemi bile bilmiyoruz. Gelip kendinizi savunmak için yalan konuşmak yerine öyle olduğunu bilmiyordum diyebilirdiniz.

İşlemci oyunu olduğunu biliyorum, oyunu açacağını söyledim zaten. Ama FPS'inde dalganlanma olacağını düşünüyorum son gelen patch ile birlikte.
Yeni patch ile olabilir ancak ben yine de zannetmiyorum.

@TMURFF belki sağlam bir işlemci ve ekran kartı var, kahin falan mısınız?

Yani hocam 1GB ekran kartı olan PC'ye en yüksek işlemciyi takmazsınız herhalde benimki bir tahmin asıl eleştirmeniz gereken kişi konuyu açan arkadaş olmalı bence sadece konuyu açıp gitmiş hiçbir soruyada karşılık vermiyor

Bahsettiği özellikler? Daha tam olarak sistemi bile bilmiyoruz. Gelip kendinizi savunmak için yalan konuşmak yerine öyle olduğunu bilmiyordum diyebilirdiniz.

Yeni patch

Hocam asıl sizin yalan söylemediğiniz nereden belli belki aldığınız FPS konusunda siz yalan söylüyorsunuzdur

Son patch gelmeden önce 140 ile 200 FPS arası alan arkadaşım, son patch ile, RTX 2060 ekran kartı 16 RAM AMD Ryzen 5 2600'lü işlemcide 85 ile 144 arası FPS almaya başladı. O yüzden onunda FPS dalganlanması yaşayacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı