Valorant 5400 VP ile ne alınır?

nfkadarağ

Decapat
Daha fazla  
Ben Valorant'ta 5250 VP aldım önceden de Battle Pass almıştım onun kalanıyla 5400 VP oldu ve ne alacağım hakkında bir fikrim yok. Vandal skinimde yağmacı var ve vandal skin almayı düşünmüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Bıçak, Phantom, Ghost skini şeklinde ilerleyin, Phantom hiç oynamıyorsanız Operator'de olabilir. Tarz sizin tarzınız.

Oni Phantom veya herhangi bir Phantom skini sonra bıçak olabilir son olarak operatör seviyorsanız delipop ejder yağmacı yitik alınabilir.

Bıçak aldıktan sonra en çok kullandığın skinlere alman mantıklı olur. Örneğin bıçak aldıktan sonra op oynuyorsanız ona, Phantom oynuyorsanız phantoma veya sheriff ghost vesaire alabilirsin.

Ben Valorant'ta 5250 VP aldım önceden de Battle Pass almıştım onun kalanıyla 5400 VP oldu ve ne alacağım hakkında bir fikrim yok. Vandal skinimde yağmacı var ve vandal skin almayı düşünmüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Skin konusunda insanların fikrini belirtmesi saçma olur. Çünkü skin tamamen zevk meselisidir.

Yeni gelecek yağmacı setinden silah alabilirsiniz.

Güzel bir bıçak al sonra kalan VP ile ya reaver 2.0 setini bekle oradan güzel bir şey al ya da hoşuna giden skin olur onu al.

Perşembe günü Reaver 2.0 geliyor. Karambiti çok hoş alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yağmacının aynısı gibi ama karambit güzel duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı