Valorant 65 GB yer kaplıyormuş gibi gözüküyor

cicikus53

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu benim açtığım ilk konu Valorant program ve özelliklerde 65 GB yer kaplıyor diye gözüküyor, bu doğru mudur? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

O ne demek hocam sisteminiz mi yetmiyor?
300 fps alıyordum en son. Aylarca rank kasmana rağmen oto eşleşmeden karşıya gelen hile yüzünden 3 maçta topladığın tüm puan uçup gidiyor.
Eğlenmek için oynanabilecek yani arkadaşlarla günde veya haftada 2-3 maç oynanabilir. 2-3 atmanın önüne geçildiği zaman can sıkmaya ve stres deposu haline geliyor oyun.

300 fps alıyordum en son. Aylarca rank kasmana rağmen oto eşleşmeden karşıya gelen hile yüzünden 3 maçta topladığın tüm puan uçup gidiyor.
Hangi oyunun hilesi yok? Valorant en azından bunu düzeltmeye çalışıyor ve çoğu hileyi de fixliyor zaten. Üstelik bana oynadığımdan beri bir tane hile geldi o da bu hileler fazlalaşmadan 3 ay önceydi. Ben de smurf girince herkes hile diyor bana.

Hangi oyunun hilesi yok? Valorant en azından bunu düzeltmeye çalışıyor ve çoğu hileyi de fixliyor zaten. Üstelik bana oynadığımdan beri bir tane hile geldi o da bu hileler fazlalaşmadan 3 ay önceydi. Ben de smurf girince herkes hile diyor bana.

Among Us buldu hilelere önlemini minicik oyun buldu diğer firmalarda hala var.

Yeni konular

Geri
Yukarı