Çözüldü Valorant 75 Hz'de 300 FPS almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kozalak000

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant oynuyorum. Monitörüm 75 Hz ve en düşük ayarlarda 300 FPS alıyorum. Sorum şu: Ben oyunu 75 FPS'te oynayacaksam neden düşük ayarlarda oynamalıyım? Yüksek ayarlarda 150 ila 240 FPS alıyorum, mantıken saçma değil mi? Bu yüzden grafikleri yükseğe alsam nasıl olur? Nasıl olsa gene 75 FPS hissedeceğim değil mi?

Çözüm
75 Hz göreceksiniz, evet ama daha yüksek FPS aldığınız için giriş gecikmesi (input lag) azalacak. Yani daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.
Merhaba, Valorant oynuyorum. Monitörüm 75 Hz ve en düşük ayarlarda 300 FPS alıyorum. Sorum şu: Ben oyunu 75 FPS'te oynayacaksam neden düşük ayarlarda oynamalıyım? Yüksek ayarlarda 150 ila 240 FPS alıyorum, mantıken saçma değil mi? Bu yüzden grafikleri yükseğe alsam nasıl olur? Nasıl olsa gene 75 FPS hissedeceğim değil mi?
Hocam ben de böyle düşünüyordum. Valorant oynamıyorum ama Csde denemiştim 60Hz monitörüm var 60a sabitledim ve kasıyor gibiydi. Sanırsam yukarıda arkadaşın belirttiği gibi farklı bir olay var.

Geri
Yukarı