Valorant "a critical error has occured and the process must be terminated." hatası

İşletim sistemi
Windows 10

celestial

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'a girmeye çalıştığımda "a critical error has occured and the process must be terminated.' hatasını veriyor. Her çözümü denedim ama hiçbiri işe yaramadı, 3 gündür bu şekilde. :(

Son düzenleme:
Valorant'a girmeye çalıştığımda "a critical error has occured and the process must be terminated.' hatasını veriyor. Her çözümü denedim ama hiçbiri işe yaramadı, 3 bu şekilde. :(
3 gündür böyle sanırım, yeni gelen yama buna sebep oldu. Güncelleme bekliyor oynayanlar.

Maalesef tek çözümü var o da kişisel bilgisayarınıza format atmak. Ben bu şekilde çözdüm format atıp dönün bana.
Ne formatı hocam? Gelen yeni yamanın sebep olduğu problemler arasında kendisi. Mavi ekranlar, fatal errorler, siyah ekranlar, siyah simgeler hepsi Valorant kaynaklı.

Maalesef tek çözümü var o da kişisel bilgisayarınıza format atmak. Ben bu şekilde çözdüm format atıp dönün bana.
Hocam her şeyin çözümü direkt format değildir. Bu hatayı ara sıra bana da veriyordu, interneti kapat aç yaptım. Sonrasında bilgisayarı da kapat aç yaptım. Problem düzeldi, oyunla ilgili problem olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı