Çözüldü Valorant "A critical error has occurred" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yuşa Furkan Ay

Hectopat
Daha fazla  
download.jpg

Bu hatayı alıyorum. YouTube'da bütün taktikleri denedim, hiçbiri sorunumu çözmedi. Riot'a ticket attım, halen geri dönmediler. Yardımınıza ihtiyacım var. Crash dump dosyasını oluşturdum TMP uzantılı. İsteyenle paylaşabilirim.

Çözüm
O zaman o uygulamayı bi' kaldırın. Bakalım koskoca Valorant ekibinin yapamadığını biz yapabilecek miyiz :D
O zaman o uygulamayı bi' kaldırın. Bakalım koskoca Valorant ekibinin yapamadığını biz yapabilecek miyiz :D
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM Allah senden razı olsun açıldı oyun şimdi kaç gündür uraşıyorum senin sayende çözebildim tekrardan çok teşekkürler iyi akşamlar kendine iyi bak seviliyorsun

Ne demek. O halde size iyi oyunlar dilerim. Bir sorununuz olursa destek istemekten çekinmeyin. Ek olarak çözebileceğim bir tarzda sorun yaşarsanız açtığınız konuya beni etiketleyebileceğinizi unutmayın. :)

Ticket döndü düzgün bir cevap gelmedi rehberlere bakıp kendiniz bulun demiş kısaca anti virüs olarak hiçbir şey kullanmıyorum Windows Defender var kapadım ama bir şeyi değiştirmedi sorunum halen devam ediyor.

@Enes3078

Sorunu çözebildiniz mi? Bende aynı sorunu yaşamaktayım hiçbir virüs programım yok stardock10 veya start10 gibi bir programda yok denetim masasında. Çözebildiyseniz nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz?
Aynı sorun bende de var yardım edebilir misin?

Sizde çözebildiyseniz eğer anlatabilir misiniz nasıl çözdüğünüzü.

Sorunu çözebildiniz mi? Bende aynı sorunu yaşamaktayım hiçbir virüs programım yok stardock10 veya start10 gibi bir programda yok denetim masasında. Çözebildiyseniz nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz?

Maalesef bende hala devam ediyor ama azaldı biraz

Artı -1 Eksi

biraderim bende aha bu gün oldu çözümü kolay çalıştırı açıp services.msc yazıyoruz açılan pencerede herhangi bi yazıya tıklayıp V tuşuna basıyoruz vgc ye sağ tıklayıp özellikler diyoruz manuel yani elle yazıyorsa otomatiğe çekip durdurulmuşsa başlatıyoruz 1. çözüm buydu 2. çözüm valorantın kurulu olduğu disk e giriyoruz örnek yerel disk c - riot games - valorant - live - ShooterGame - Binaries - Win64 - burada VALORANT-Win64-Shipping dosyasına sağ tıklayıp özellikler kısmından uyumluluğu açıyoruz bu uygulamayı yönetici olarak çalıştır seçeneğini tikliyoruz uygula tamam diyim çıkıyoruz 3. çözüm aynı yerden uyumluluk modunu tikleyip windows 8 i işaretleyip uygulayıp çıkıyoruz bunların 3 ünden biri 2 si veyahut 3 ü de işinize yarayacaktır bonus olarak 2 çözüm daha çalıştır a msconfig yazıyoruz hizmetler kısmından vgc yazan kısmın tikli olduğuna emin hatta tikliyse bile tikini kaldırıp bidaha tikleyip uygulayıp tamam ve yeniden başlatıyoruz eğer buda çözmediyse son çözüm vanguardı kaldırıp valorant ı açın otomatikmen birdaha yükleyecektir buda olmadıysa valorantı da vanguardıda kaldırıp tekrar yükleyin işinize yarar ise cevap verirseniz sevinirim. İyi Günler

Yeni konular

Geri
Yukarı