Valorant açıkken bilgisayarda başka bir işlem yapılamıyor

lolcuefe

Hectopat
Daha fazla  
Valorant açılırken veya maç yükleme ekranında arka planda Opera'ya veya herhangi bir uygulamaya girmeye çalıştığımda bilgisayar çöküyor ve hiçbir şeye dokunamıyorum. Fare oynuyor ama etkileşime geçemiyorum. Windows 11 kullanıyorum. Bir çözümü var mı bunun çok sık yaşanıyor çünkü.

Valorant açılırken veya maç yükleme ekranında arka planda Opera'ya veya herhangi bir uygulamaya girmeye çalıştığımda bilgisayar çöküyor ve hiçbir şeye dokunamıyorum. Fare oynuyor ama etkileşime geçemiyorum. Windows 11 kullanıyorum. Bir çözümü var mı bunun çok sık yaşanıyor çünkü.

Eğer bilgisayar çöküyorsa sistemin yeterli olmayabilir ya da RAM çok darboğaz yapıyor olabilir. Sadece bunu söyleyebilirim benen daha bilgili abilerim sana yardımcı olacaktır.

ssd alın

Geri
Yukarı