Valorant açıldıktan kısa süre sonra donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

ErenKuzucu16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB DDR3 samsung
Ekran kartı
GT 540M
Anakart
Asus K53sv Motherboard
İşlemci
intel core i5-2410m 2.30 ghz turbo boost 2.90 ghz
arkadaşlar valorantı açtığımda riot games yazısı geliyor arkada sesler var mouse felan gezdırıyorum o tik sesleri geliyor fakat ekran hala aynı donuyor kalıyor ve alt + tab yapınca geliyor ama gene donuyor değişen olmuyor yardım edebilecek babayiğit varmı ?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 71
SSD'yi bölmediyseniz oyun şu an HDD'den açılıyorsa evet fark eder.

HDD yok SSD böldüm D C olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hey maşallah yt de ki tüm testlerde PC 70 bandını geçemiyor siz 120 alıyorsanız donanımsal değil yazılımsal bir hata varsa oyunu tekrar kurmanızı tavsiye ederim oynadığım zamanlarda bende çok uğraşıp çözümlerime silip yükleyerek ulaşabildim Vanguard insanı sıkıyor.

Hocam ben ciddiyim rahat 100 120 açıyor sıkıntı yok oyun güncellemeler ile donanım performansı arttı zaten.

Zaten 4 GB RAM'la alamazsın 120 FPS.

:D alıyorum hocam.
Zaten 4 GB RAM'la alamazsın 120 FPS.
Bilgisayar performansı hep aynıdır güncellemeyle sadece Windows optimizasyonu artar.

Bir düşüncem yok ama 100 120 arası oynuyorum. LoL de aynı şekilde 135 100 arası.
O zaman fark etmez çünkü zaten SSD'den açıyor. Oyun açıkken Görev Yöneticisi'nden performans kısmına bakar mısınız? Yük binen bir bileşen var mı?

Bakıyorum.

Geri
Yukarı