Valorant açılışında fan hızı artıyor

Lemieux

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, FurMark testi yapmak istemiştim, sonra bilgisayarda işim çıkınca Alt + F4 atıp çıktım. Fan hızı düzelmeyince PC'yi yeniden başlattım
PC normal bir şekilde açıldı. Valorant'a girdim ve oyun açılana kadar fan hızı yükselmeye başladı ancak sıcaklık değerleri 60 derece civarındaydı.
Bir süre sonra fan hızı tekrar düştü. Daha önce böyle bir durum olmamıştı. Bir de FurMark testini nasıl belirli bir süre yapabiliriz? Örneğin 10 dk. Yoksa manual olarak mı bitiriyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, FurMark testi yapmak istemiştim, sonra bilgisayarda işim çıkınca alt + F4 atıp çıktım. Fan hızı düzelmeyince PC'yi yeniden başlattım.
PC normal bir şekilde açıldı. Valorant'a girdim ve oyun açılana kadar fan hızı yükselmeye başladı ancak sıcaklık değerleri 60 derece civarındaydı.
Bir süre sonra fan hızı tekrar düştü. Daha önce böyle bir durum olmamıştı. Bir de FurMark testini nasıl belirli bir süre yapabiliriz? Örneğin 10 dk. Yoksa manual olarak mı bitiriyoruz?

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Başka hiçbir oyun vb. programda böyle olmuyor. Valorant'ın girişinde kasadaki fanlar uçak kalkıyormuş gibi oluyor çözüme ulaşırsanız beni etiketlerseniz sevinirim.

Arkadaşlar, FurMark testi yapmak istemiştim, sonra bilgisayarda işim çıkınca alt + F4 atıp çıktım. Fan hızı düzelmeyince PC'yi yeniden başlattım.

FurMark'ın sağ altında settings gibi bir tuş var ona tıkla açılan pencerede süreyi vs ayarlayabiliyorsun istersen.

Geri
Yukarı