Valorant açılmadan kapanıyor

semamca_07

Kilopat
Arkadaşlar pc'ye format attıktan sonra birkaç gün oyunu oynuyorum sonra açmaya çalıştığımda siyah ekran geliyor ve oyun açılmadan kapanıyor. Ekran kartı driverını sildiğim zaman oyun açılıyor fakat ekran kartı driverını tekrar yüklediğim zaman oyun yine açılmıyor. Windows defender güvenlik duvarı hepsi kapalı sizce neden kaynaklanıyor olabilir?

Arkadaşlar pc'ye format attıktan sonra birkaç gün oyunu oynuyorum sonra açmaya çalıştığımda siyah ekran geliyor ve oyun açılmadan kapanıyor. Ekran kartı driverını sildiğim zaman oyun açılıyor fakat ekran kartı driverını tekrar yüklediğim zaman oyun yine açılmıyor. Windows defender güvenlik duvarı hepsi kapalı sizce neden kaynaklanıyor olabilir?
Son surumden bir onceki driver surumunu yuklemeyi deneyin. Eger olmazsa oyunla ilgili bir sikinti olabilir cunku bir kac arkadasimda daha oldu bu.

Arkadaşlar PC'ye format attıktan sonra birkaç gün oyunu oynuyorum sonra açmaya çalıştığımda siyah ekran geliyor ve oyun açılmadan kapanıyor. Ekran kartı driverını sildiğim zaman oyun açılıyor fakat ekran kartı driverını tekrar yüklediğim zaman oyun yine açılmıyor. Windows Defender güvenlik duvarı hepsi kapalı sizce neden kaynaklanıyor olabilir?

Daha bu akşam bana da oldu şöyle düzelttim yaptıklarım sırasıyla şunlardı.
1-arka planda Vanguard'ı kapattım bilgisayarı yeniden başlatıp yeniden denedim olmadı ama sende deneyebilirsin.
2-bende LoL'de vardı LoL'deki hesabımı kapatıp Valorant'ı geri açtım hesap sordu girdim düzelmişti eğer LoL varsa oradan hesabı kapatıp dene ben böyle çözdüm.

LoL yok PC'de. Bir şey de yüklü değil, format atıyorum düzeliyor, 3 gün sonra yine aynı. Sinir oldum. Ekran kartını sildim, öyle oynuyorum ama düşük işlemci hatası veriyor sadece :D Öyle oynuyorum artık.

LoL yok PC'de. Bir şey de yüklü değil, format atıyorum düzeliyor, 3 gün sonra yine aynı. Sinir oldum. Ekran kartını sildim, öyle oynuyorum ama düşük işlemci hatası veriyor sadece :D Öyle oynuyorum artık.

Oyunda sorun var, tek sende olmuyor. Ben böyle çözdüm ama bende de düşük işlemci diye uyarı veriyor ara sıra ama oynayabiliyorum, sorun olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı