Valorant açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

PORTAKAL_SS

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Bursa
Merhabalar Valorant oyununu çalıştırdığımda resimdeki gibi 2 tane hata alıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,3 KB · Görüntüleme: 69
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    23,5 KB · Görüntüleme: 62
Bunları indirip deneyin. Hem 64 it hem 32 Bit indirin.
Bu raporda bunu kurduracak ne gördün acaba?
O .dll bulunamadığından başlamıyor sanırım. Nasıl silsin? Sadece paket kurdurmak gerek. Olmayan şeyi silemezsin.

Hocam bu arada Valorant oyun çökmesi hakkında bilgi yayınlamıştı bence oyunda bir sorun var kesin ondan dolayı demeyimde genede aklınızda bulunsun

Bu raporda bunu kurduracak ne gördün acaba?

O .dll bulunamadığından başlamıyor sanırım. Nasıl silsin? Sadece paket kurdurmak gerek. Olmayan şeyi silemezsin.
Hocam ilkini yanlış attım evet sonra düzelttim zaten. Bazen .dll dosyaları bozuk veya hasarlı olabiliyor ki silmiş zaten dikkatli okuduysanız konuyu.

Hocam kurdum değişmedi. Şimdi NVIDIA web helper hata veriyor en iyisi sıfırdan bir kurulum yapmalıyım.
Temiz kurulum yapacaksanız 8.1 kurmanızı tavsiye ederim. Vanguard, 8.1 ile çok iyi çalışıyor. Fakat kurarken ürün anahtarı istiyor, ürün anahtarı girmeden kurulum yapmak için bunu uygulayın.

Hocam bu arada Valorant oyun çökmesi hakkında bilgi yayınlamıştı bence oyunda bir sorun var kesin ondan dolayı demeyimde genede aklınızda bulunsun.

Aynı bilgisayar Windows 8.1 de çalıştırıyor.
Temiz kurulum yapacaksanız 8.1 kurmanızı tavsiye ederim. Vanguard, 8.1 ile çok iyi çalışıyor. Fakat kurarken ürün anahtarı istiyor, ürün anahtarı girmeden kurulum yapmak için bunu uygulayın.

Anahtarım var hocam.

Hcoam ilkini yanlış attım evet sonra düzelttim zaten. Bazen .dll dosyaları bozuk veya hasarlı olabiliyor ki silmiş zaten dikkatli okuduysanız konuyu.
Artık söylemeyeyim diyorum ama söyleyeceğim. Rapor ile alakasız paketler atıyorsunuz. D3DL için DirectX kurdurdunuz mesela. Lütfen daha dikkatli bakın. O raporda bir hata yoktu. Paket kurduracak bir durum da yoktu. Ezbere yapmayın lütfen.

Windows 8.1'e geçin mümkünse.
MSCVP140 o paket ile gelmiyor.
Konu sahibi arkadaş. Bunu kur: @PORTAKAL_SS

Artık söylemeyeyim diyorum ama söyleyeceğim. Rapor ile alakasız paketler atıyorsunuz. D3DL için DirectX kurdurdunuz mesela. Lütfen daha dikkatli bakın. O raporda bir hata yoktu. Paket kurduracak bir durum da yoktu. Ezbere yapmayın lütfen.

Windows 8.1'e geçin mümkünse.
Ben de belirttim zaten bir hata göremediğimi? Fakat yine de kurdurttum ne olur ne olmaz diye. Burada da ilk paketi yanlış attım o sıra başka bir arkadaşla ilgileniyordum. Sonrasında düzelttim zaten. Ben ezber yapmıyorum siz dikkatli olmuyorsunuz.

Ben de belirttim zaten bir hata göremediğimi? Fakat yine de kurdurttum ne olur ne olmaz diye. Burada da ilk paketi yanlış attım o sıra başka bir arkadaşla ilgileniyordum. Sonrasında düzelttim zaten. Ben ezber yapmıyorum siz dikkatli olmuyorsunuz.
MSCVP140 için 2010 paketi kurdurtmuşsun. Sen bence dikkatli ol.
Bunu kur bir.

Geri
Yukarı