Çözüldü Valorant açılmıyor

• Konuyu başlatan RaWi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RaWi

Hectopat
Daha fazla  
Daha düne kadar açılan oyun bugün açılmıyor. Valorant'a basıyorum, ekran hiçbir şey gelmeden öyle donup kalıyor PC donuyor. Hiçbir şeye basamıyorum ama mouse hareket ediyor ve bu sadece Valorant'a basınca oluyor. bunu nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Problem FACEIT ile uyumsuzluktan gerçekleşiyor olabilir. FACEIT ve FACEIT AC'yi güncelleyin veya kaldırın.
Daha düne kadar açılan oyun bugün açılmıyor. Valorant'a basıyorum, ekran hiçbir şey gelmeden öyle donup kalıyor PC donuyor. Hiçbir şeye basamıyorum ama mouse hareket ediyor ve bu sadece Valorant'a basınca oluyor. bunu nasıl düzeltebilirim?
Bendede olmuştu oyuna tıklıyorum oyun açılmıyordu Pc yi Yeniden başlatıp bidaha dene.

Dün gece yama geldi ve birçok kişi bu konuyu açmış. Son yamadan dolayı olabilir. Arkadaşın dediği gibi Vanguard kaldırıp oyunu açın otomatik yüklüyor zaten.
Evet şuanda herkes bu sorundan şikayetçi. Silip geri yüklemek haricinde diğer yöntemlerin işe yarayabileceğini sanmıyorum. Ama en kısa sürede bir güncelleme ile çözülecektir dediğim gibi pek çok kişi bu sorunu yaşıyormuş.

Yazdıklarınızın hepsini denedim internetten çözümlere baktım hiçbir şey işe yaramadı oyun dosyalarını falanda doğruladım ama çözülmüyor hala aynı son yapmadığım oyunu silip tekrar yüklemek kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı