Çözüldü Valorant açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Catbop

Hectopat
Valorant'ı açmaya çalıştığımda önce açılmıyor, birkaç dakika sonra ise Microsoft Edge falan bütün uygulamalar yanıt vermiyor, Alt+Tab atılmıyor, görev yöneticisi açılmıyor veya görev çubuğuna basılmıyor, kısacası bilgisayar donuyordu. Kaç kere yeniden başlattım bilgisayarı fakat yine aynı. Eskiden olmuyordu bugün başladı. En son internetten indirdiğim şey ise bilinen bir bağımsız oyundu. Onu da Kaspersky ile taradım hiçbir şey çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu sabahtan beri bende yaşıyorum, kullanıcı adı ve şifremi girdikten sonra görev yöneticisinde VALORANT.exe'nin çalıştığını görebiliyorum fakat 15-20 sny. Sonra bilgisayar donuyor ve hiçbir şeye erişemiyorum. Oyunu silip tekrar yükledim fakat sorun devam ediyor. 2 gün önce Windows 10 sürümümü 20H2'ye yükselttim bununla alakalı olabileceğini düşünüyorum. Sorun yaşayan arkadaşlar da Windows Update yaptı mı? Ona göre formatla sürümümü değiştiriceğim. Sorunu yaşayıp konu açan birkaç daha arkadaş var genel bir sıkıntı olabilir çözümü bulan paylaşırsa sevinirim.

Aynı sorunu sabahtan beri bende yaşıyorum, kullanıcı adı ve şifremi girdikten sonra görev yöneticisinde VALORANT.exe'nin çalıştığını görebiliyorum fakat 15-20 sny. Sonra bilgisayar donuyor ve hiçbir şeye erişemiyorum. Oyunu silip tekrar yükledim fakat sorun devam ediyor. 2 gün önce Windows 10 sürümümü 20H2'ye yükselttim bununla alakalı olabileceğini düşünüyorum. Sorun yaşayan arkadaşlar da Windows Update yaptı mı? Ona göre formatla sürümümü değiştiriceğim. Sorunu yaşayıp konu açan birkaç daha arkadaş var genel bir sıkıntı olabilir çözümü bulan paylaşırsa sevinirim.

Ben şu anda 1909 sürümündeyim hiçbir sorun yaşamadım.

Merhaba sanıyorum Riot ile ilgili genel bir problem var. Bir çok kişi son zamanlarda bu sorunu yaşıyor. Yazılan birçok çözüm önerisini denedim fakat sonuç alamadım. Global forum sitelerinde falan da koular açılmış. Riot ticket gödnerdim henüz bir geri dönüş olmadı. Yapılabilecek en iyi seçenecek Riot çözümünü beklemek gibi duruyor.

Hocam oynadan sonra oyun donuyor ve Edge'ye girememeyi geçtim kapat deyince kapanmıyorsa 20H2 güncellemesiz kullanıyordum. O durum sonrası format ve Update'deki her şeyin kurulumu sonrası çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı