Valorant açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

bL4ckL0tus

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlarla gece oynamıştık en son sabah kalktığımda açılmıyordu hala da açılmıyor 4-5 gündür giremiyorum.
İkona basıp açıyorum hesabıma giriş yapıyorum sonra hiçbir şey gelmiyor ne hata veriyor ne bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarla gece oynamıştık en son sabah kalktığımda açılmıyordu hala da açılmıyor 4-5 gündür giremiyorum.
İkona basıp açıyorum hesabıma giriş yapıyorum sonra hiçbir şey gelmiyor ne hata veriyor ne bir şey.

Riot Vanguard'i silip yüklemeni tavsiye ederim ama eğer olmazsa oyunu sil ve C diskine tekrar kur.

Kanka bende de aynı sorun var ne denediysem olmadı halen daha kullanıcı adı şifre yazıyorum sonra birden Riot Client kpanıyor oyun açılmıyor.

riot a bilet yolladım böyle dediler akşam deneyeceğim olursa haber veririm

Öncelikle C:\Riot Games klasörünün içerisinde bulunan Riot Client dosyasını sil lütfen. Sonrasında da aşağıdaki linkden oyunun setup dosyasını yeniden indir lütfen.

Sonrasında ise bu indirdiğin setup'ı oyunun kurulu olduğu yere kur. Yani oyunun üzerine oyunu tekrar kuracağız.. ^^ Bu işlem tamamlanınca oyunu komple yeniden yüklemek yerine bir güncelleme tarzı bir işlem yapacaktır. Oyun dosyalarında bozuk dosya sayısı ne kadar fazla ise boyut da o kadar artacaktır tabi.
Riot Vanguard'i silip yüklemeni tavsiye ederim ama eğer olmazsa oyunu sil ve C diskine tekrar kur.
hem vanguardı hemde valorant silip geri yükledim olmuyor
Kanka bende de aynı sorun var ne denediysem olmadı halen daha kullanıcı adı şifre yazıyorum sonra birden Riot Client kpanıyor oyun açılmıyor.
sorun çözüldü anti virüs varsa sil kapatmayla olmuyormuş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı