Valorant açılmıyor

Truckbuffer

Decapat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Merhaba, Valorant'tan çıktım YouTube'dan video izlemek için. Yaklaşık 2 saat sonra tekrar girmeyi denediğimde girmiyor. Aynı zamanda yaklaşık 4 gündür Windows Update vardı onu bugün yapacaktım fakat yapmak istediğimde "bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin" diye bir yazı çıktı. İkisi birlikte kaynaklı sorun olabilir mi diye düşündüm ama cevabım yok. Promocron ile rapor oluşturdum raporu iletiyorum buraya.

Son düzenleme:
Merhaba, Valorant'tan çıktım YouTube'dan video izlemek için. Yaklaşık 2 saat sonra tekrar girmeyi denediğimde girmiyor. Aynı zamanda yaklaşık 4 gündür Windows Update vardı onu bugün yapacaktım fakat yapmak istediğimde "bir sorun oluştu. Ayarlar'ı daha sonra yeniden açmayı deneyin" diye bir yazı çıktı. İkisi birlikte kaynaklı sorun olabilir mi diye düşündüm ama cevabım yok. Promocron ile rapor oluşturdum raporu iletiyorum buraya.

Riot İstemcisinden bir onarmyı dene belki başlatma ile ilgili bir sorun olmuştur yada dosya bozulmuştur

merak etmeyin hocam sizde değil problem
Ama şöyle bir sıkıntı var bunla birlikte windows update de gitti update yapılamıyor.

Bende de şu an bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası vermeye başladı sanırım güncellemeden dolayı oldu.
Ben güncellemeyi yapıp girdim sıkıntı yoktu çıkıp girmeyi deneyince bu sorunla karşılaştım.

Reinstall (yeniden indirme) yap.

Geri
Yukarı