Çözüldü Valorant açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CasH20

Hectopat
İyi sosyaller.
Bu akşam değişik bir şekilde Valorant açılmamaya başladı. Hani hata falan da vermiyor. Valorant simgesini açınca, yönetici olarak açsam bile, hiçbir tepki olmuyor. Arada Riot Games yazısı geliyor ekrana, ama 3 saniye sonra gidiyor yine bir tepki yok. Hiçbir şey açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığımda da Valorant'ı göremiyorum. Sadece Riot Client aktif. Fakat ona da girmiyor. 2 saat önce bir sorun olmadan girebiliyordum.
Yönetici olarak başlattım.
Yeniden başlattım.
Hizmetler kısmından Vanguard'ı aktif ettim.
Vanguard'ı sildim.
Valorant'ı komple silip tekrar yükledim. Fakat hiçbiri işe yaramadı.
Sorun nedir acaba?

Çözüm
Hocam belirttiğiniz gibi bir hata kodu bile yazmadan oyunun gelmemesinin sebebini anlayamadım büyük yabancı forumlarda araştırsanız yardımcı olabilir.
Herhangi bir sonuç bulamadım hocam.
Sorun hala devam ediyor.

Ek olarak, bilgisayarımdaki diğer kullanıcı hesabımda oyunu açabilirken, ana profilim, yani admin profilimde sorun var.

Herkese 'güzel çözüm önerileri' için teşekkür ediyorum. Çok yardımcı oldunuz :)
Sorunumu çözdüm.
Dosyalarımı hard diskimde muhafaza edip SSD'ye sıfırlama yaptım, Windows 10 sıfırlama seçeneği sayesinde. Sonra sıfırdan kurulum yaptım ve şu an bir sorun yok.
Basite kaçtım belki ama sonuçta çözüm çözümdür :)
Konu kilitlenebilir.
Hocam belirttiğiniz gibi bir hata kodu bile yazmadan oyunun gelmemesinin sebebini anlayamadım büyük yabancı forumlarda araştırsanız yardımcı olabilir.

Sorun hala devam ediyor.

Ek olarak, bilgisayarımdaki diğer kullanıcı hesabımda oyunu açabilirken, ana profilim, yani admin profilimde sorun var.

Sorunumu çözdüm.
Dosyalarımı hard diskimde muhafaza edip SSD'ye sıfırlama yaptım, Windows 10 sıfırlama seçeneği sayesinde. Sonra sıfırdan kurulum yaptım ve şu an bir sorun yok.
Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorun hala devam ediyor.

Sorunumu çözdüm.
Konu kilitlenebilir.

Sanki çok iğneleyici konuşuyor gibisiniz memnun değilseniz bu forumda bulunmayabilirsiniz. İyi başka forumlar 😀

Geri
Yukarı