Valorant açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Göktürk Algün

Hectopat
Merhaba ben Valorant 3 Haziran'da açık betaya geçince oyunu yükledim drop düşüremedim yani. Oyunu yükledim güncellemeleri yaptım bilgisayarı yeniden başlattım sonra Valorant'a tıkladım Riot Client(tam adını bilmiyorum o ekranın başka bir şey olabilir kusura bakmayın) ekranı geldi oyna ya tıkladım ama açılmadı. Sonra bir daha yeniden başlattım bilgisayarı bir daha denedim birkaç denemeden sonra Riot Client ekranı da gelmemeye başladı o ekran gelse bile oyun açılmıyordu hiç siyah ekran falanda geliyor hiç açılmıyor hata da vermiyor. İnternette çözümünü bulamadım bende buraya yazayım dedim inşallah bilen biri vardır.

arka planda discord dahil çalışan tüm programları kapatıp öyle deneyin. Ayrıca riot client de şife ve kullanıcı adını kaydet dediyseniz açında doğrudan oyna yazısı gelir. Bu şekilde bazen client Bug a giriyor. Açılmıyor. Tüm dosyaları tamamen kaldırın ve kalıntı olmadığından emin olun. Temiz bir kurulum yaparak şifreyi hatırla seçeneğini seçmeyin.

arka planda discord dahil çalışan tüm programları kapatıp öyle deneyin. Ayrıca riot client de şife ve kullanıcı adını kaydet dediyseniz açında doğrudan oyna yazısı gelir. Bu şekilde bazen client Bug a giriyor. Açılmıyor. Tüm dosyaları tamamen kaldırın ve kalıntı olmadığından emin olun. Temiz bir kurulum yaparak şifreyi hatırla seçeneğini seçmeyin.
Yani silip birdahamı yükleyeyim?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı