Valorant açınca sistem kafayı yiyor

omen by evo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dünkü güncellemeye kadar hiçbir sorun yoktu, dün güncelleme geldikten sonra beni oyundan attı. Geri girdim sonra Valorant'ı açınca oyun açık kalsın ya da açıp kapatayım sistem kafayı yiyor. Masaüstündeki ikonlar gidiyor, klasörler açılmıyor, Discord kafayı yiyor. Yeniden başlayana kadar düzelmiyor. Oyunu silip yükledim düzelmedi, format attım düzelmedi. Bu neden oluyor acaba?

Merhabalar bende de SearchApp.exe deliriyor oyunu açınca ping 400 de sabitleniyor tek valorantta oluyor sabahtan beri kafayı yedim.
Merhabalar bende de SearchApp.exe deliriyor oyunu açınca ping 400 de sabitleniyor tek valorantta oluyor sabahtan beri kafayı yedim.
şimdi kontrol ettim oyun kapalı ama sorun devam ediyor

Vanguard kaldırırsanız Valorant oynayamazsınız ama evet Vanguard sıkıntılı. Ben denk gelmedim ama bu sıralar çok sık bu tarz şeyler geliyor, yanlışım olmuş olabilir hocam.

şimdi kontrol ettim oyun kapalı ama sorun devam ediyor
Bir uygulama ile SearchApp.exe'yi kontrol ettim deli gibi upload yapıyor.

agalar düzeldi mi valorant, güncellemenin geldiği gece silmiştim valorantı tekrar indiricektim diğer gün sorunun bende olmadığını anladığım için indirmedim daha, güncelleme geldi mi girebiliyor musunuz oyuna ona göre indireyim

searchapp.exe yi nasıl çözdün ya bende virüs bulaştı sandım 2 gündür onunla uğraşıyorum.

searchapp.exe yi nasıl çözdün ya bende virüs bulaştı sandım 2 gündür onunla uğraşıyorum.
Microsoft Edge'ye aitmiş. GlassWire uygulamasından Firewall kısmına girdim, orada onu gördüm mor olduğu için upload anlamına geliyor.

Çözen var mı?
çözümü var mı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…