Valorant Afet Phantom mu, Delipop Phantom mu?

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikisi arasında çok kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Ben delipopu biraz daha yakın buluyorum. Afete göre sesini beğeniyorum ve mermiler sanki HS gidiyor gibi hissettiriyor. Sizce hangisi?

Bence bu sizin kararınız olmalı bana göre afet daha güzel derim başkası delipop der. Bence aldıktan sonra keşke diğerini alsaydım demiyeceğinizi alın. Kendi deneyimimden biliyorum bende arkadaşlara sormuştum 2 3 kere onların dediğine göre aldım sonra pişman oldum gittim tekrardan dediğimi aldım yani boşa 1 skin parası vermiş oldum.

Afet gayet güzel bence, delipop favorimdi bir süre önce, sıkıyor. Afet daha rahat bence. Ama tabii ki zevkler renkler, ben beğendim diye siz beğeneceksiniz diye bir şey yok.

Bence bu sizin kararınız olmalı bana göre afet daha güzel derim başkası delipop der. Bence aldıktan sonra keşke diğerini alsaydım demiyeceğinizi alın. Kendi deneyimimden biliyorum bende arkadaşlara sormuştum 2 3 kere onların dediğine göre aldım sonra pişman oldum gittim tekrardan dediğimi aldım yani boşa 1 skin parası vermiş oldum.

Bende ikisini seviyorum ikisini alsam da pişman olmam sadece delipopun sesi bana güzel geliyor. Kime sorsamda afet diyor. Sizce hangisine para değer?
7 Nisanda gece pazarı gelecekmiş onu da bekleyebilirsin.

Alacağım gece pazarını bekleyeceğim. İndirimli gelirse iade ederim.

Afet gayet güzel bence, delipop favorimdi bir süre önce, sıkıyor. Afet daha rahat bence. Ama tabii ki zevkler renkler, ben beğendim diye siz beğeneceksiniz diye bir şey yok.

Ben ikisini de beğeniyorum. Delipopun vuruş hissiyatını sesini tek seviyorum. Siz ikisini de kullanmışsınız. Sizce parasını değerini sonuna kadar hak eden kim? Malum her canımız sıkıldığında skin alamıyoruz.

Geri
Yukarı