Valorant aim bir türlü gelişmiyor

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Merhabalar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu programı yapıyorum ama bir türlü gelişmiyor. Ne yapmalıyım? Sizin taktikleriniz var mı, aiminizi nasıl geliştirdiniz?

Benim size en büyük tavsiyem oyunu alaya alarak oynamanız yani oyun olduğunu bilerek ben o şekilde gayet iyi oynuyordum herkese rush atın değişik hareketler deneyin sonrasında gelişirsiniz zaten ve kesinlikle kendinizi kasmayın ne kadar kasarsanız o kadar kötü olursunuz bana göre.

Aim sabit hedef vurarak geliştirilmez bu yanlış. Hareketli hedefleri Flick atarak vuracaksın. İlk başta zorlanırsın ama sonradan alışırsın. Maçta adamlar sabit durmayacak değil mi ?

Hocam Allah vergisi önemli bu konuda ama çalışmayı bırakmamalısın sürekli oyna bir süre sonra gelişmemen imkansız.

Kankam oyun içi aim dediğin şeyler çok şeyin birleşiminden oluşuyor: Game sense, movement, Crosshair placement, spotlar, ve info. Sana vereceğim birkaç tavsiye var. Pro oyuncuların crosslarını koydukları yerleri ezberlemeye çalış, DM'de ses kapalı müzik açık oyna birkaç oyun, minimap kontrolü de önemli takım arkadaşın birisini haritada görünce sende de gözüküyor, skill kullanımına vs. girmeyeceğim. Ama şunu söylemek isterim ascent-bind tarzı mapleri açıp cyper ile bazı spot noktalarına kafa hizalarına trap koyup o yerlere peek atmayı deneyebilirsin.

Merhabalar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu programı yapıyorum ama bir türlü gelişmiyor. Ne yapmalıyım? Sizin taktikleriniz var mı, aiminizi nasıl geliştirdiniz?

Yaklaşık 12 13 yıllık CS oyuncusuyum. Bir kere bir gün de mükemmel olamazsın bunlar zamanla olan şeyler. Başkasının ayarını değil kendi rahat ettiğiniz ayarı kullanın. Sürekli hassasiyeti artırayım, of çok kötü oldu düşüreyim, nişangahı değiştireyim diye psikolojinizi bozmayın. Alıştığınız rahat ettiğiniz ayarda devam. Kendiliğinden daha iyi oynamaya başlarsınız zaten.

Not: Aim geliştirmek için bol bol ölüm maçı oynaman, taktik öğrenmek ve nerede ne yapacağını pekiştirmek için bu işte iyi olan yayıncıları izlemen yararlı olacaktır.

Merhabalar.

7/24 program yaparak aim gelişmez, gerçek insanlarla maç yapıp onların zorluğuna karşı aiminizi geliştirmektir. Hep sabit kalan robotlara karşı değil.

2 yıl oldu Valorant'a başlayalı, 2 yıl için de Onetap'e alıştım derecesiz maç gire gire.

Geri
Yukarı