Valorant aim nasıl geliştirilir?

Aldığın kulaklık ve almayı düşündüğün klavye gayet iyi. Fare ve monitör için foruma konu açabilirsin.

Monitör

ViewSonic VX2728j düşünüyorum.​

Farede Zowie s1C ye benzer bulmaya çalışacağım.​

Bir de kulaklıkda Windows 11 uzamsal ses falan açayım mı nereden bakacağım kulaklıkla ilgili ister Windows ister Razer Synapse'den bakacağım şeylere Razer Synapse ayarladım Windows'tan neleri açmalıyım nereden öğrenebilirim​

Bende de tam tersi vallahi 4 5 el CS atıyorum aim kasmadan Valorant geciyorum xantares oluyorum.

Aimlabs mantıklı mı peak g2.

Son düzenleme:
Merhaba, 280Hz 0.5ms monitörüm var. 400 FPS alıyorum fakat oyun içerisinde inişler oluyor. Sabit 280Hz değeri alamadığım için işe yaramıyor olabilir mi?

1600 X 0.27 nasıldır hocam? Ben düşük senste kendimi hiç rahat hissedemiyorum. O yüzden biraz yüksek tercih ediyorum.

Sens idare eder yani düşük denemez fakat rahat ediyorsanız ve oyununuzda performansınıza büyük bir etki etmiyorsa iyi.

Sens idare eder yani düşük denemez fakat rahat ediyorsanız ve oyununuzda performansınıza büyük bir etki etmiyorsa iyi.

Hocam combatrynin snes bulmasını uygulayarak buldum diyebilirim.

Hocam selam ben immortal elo oyuncusuyum ve sahsen Game sensim dusuk bile diyebilirim. Ama aim konusuna takıntılı biriyim bu cok karmaşık bir konu. Aslında nerede eksigin oldugunu bulmamız lazım. Benim kendim gözlemlemem lazım ondan sonra gerekli antrenman programıyla cok cok hızlı bir sekilde gelisirsin.

Hocam selam ben immortal elo oyuncusuyum ve sahsen Game sensim dusuk bile diyebilirim. Ama aim konusuna takıntılı biriyim bu cok karmaşık bir konu. Aslında nerede eksigin oldugunu bulmamız lazım. Benim kendim gözlemlemem lazım ondan sonra gerekli antrenman programıyla cok cok hızlı bir sekilde gelisirsin.

Hocam https://go.aimlab.gg/v1/redirects?link=aimlab://workshop?id=3179942846&source=925DE183BDEF9704&link=steam://rungameid/714010
Bunu yapıyorum yotuubeda variant diye bir kanalın aimi çok hoşuma gitti.
Bunu tamamlayıp 1-2 el DM atıp ranked giriyorum.

Hocam playliste bakıcam musait olunca fakat dedigim gibi eksige gore calismak lazım yani her playlist her oyuncuya uygun degil onu demeye calisiyorum

Hocam playliste bakacağım musait olunca fakat dedigim gibi eksige gore calismak lazım yani her playlist her oyuncuya uygun degil onu demeye calisiyorum.

Eksikden kastığın ne hocam eksik olan şeyimi nasıl bulurum.

0.12-0.20 arası bir sens belirleyin daha rahat olur muhtemelen.

Hocam Logitech G710+ klavye.
90 cm masa var pek yerim yok mouse için 1200 DPI 0.546 sensim çok yavaş geliyor hocam bana uygun değil alışacağımıda sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı