Valorant aimim ve vuruşlarım nasıl?

Hassasiyet fazla düşük, arkandaki adama ani olarak dönemezsin ve genel olarak yere bakıyorsun. Aim Placement geliştirmen lazım. Ama rankına göre gayet iyi.

Hocam aimin aşağıya bakma sebebi Rust'tan kalma. Ama nedense böyle çok rahat vuruyorum. Sens'e gelecek olursa yüksek senste yapamıyorum. 800 DPI ve 0,411 Sens ile oynuyorum.

Bronz 3'üm kim gelse globaller gibi oynuyor bence rank düş ondan sonra gör nasıl oynuyorlarmış.
Plat dahil plata kadar olan tüm ranklarda hesabım var. Demir 1, Bronz 3, Silver 3, gold 2, Plat 1. En zorlandığım elo mantıklı olarak plat. Fakat gold'da bi o kadar yoruyor yüksek MMR'da. Plat'la goldlar aynı sayılabilir. Taktik farkları falan var. Oyuna daha adapteler goldlara göre. Bronzlar kesinlikle çok kötü oynuyor. Adamların üzerlerine cross yerleştirip bekliyorum ateş etmelerini. 2 saniye içinde ölmemiş olursam kafalarına vuruyorum devam ediyorum. Genelde ctrl basmadığım müddetçede asla mermi tutturamadıkları için body haricinde, 2 saniyenin sonunda 1-1 peeklerden sağ çıkmış oluyorum :D

Sprayi sal One tap çalış aimin Gold'lara göre idare eder ama plat eloya geçersin bu aimle seni kolayca vururlar sadece sprayi sal One tap çalış placementını geliştir ondan sonrası gelir kendi kendine zaten.

Sprayi sal One tap çalış aimin Gold'lara göre idare eder ama plat eloya geçersin bu aimle seni kolayca vururlar sadece sprayi sal One tap çalış placementını geliştir ondan sonrası gelir kendi kendine zaten.
Şuan yüceliğe kasıyorum. Teşekkürler tavsiyen için. Konu eski kalmış.

Solo şekilde elmas 2 oldum takımın olmasa da yine bir şeyler yaparsın, aimin Gold'a göre iyi fakat ilerleyen ranklarda zorlandığını farkedeceksin.(Aynısı bana da olmuştu altından plat olunca birden her şey değişiyor)

Solo şekilde elmas 2 oldum takımın olmasa da yine bir şeyler yaparsın, aimin Gold'a göre iyi fakat ilerleyen ranklarda zorlandığını farkedeceksin.(Aynısı bana da olmuştu altından plat olunca birden her şey değişiyor)
Bu konu neden tekrar güncel oldu bilmiyorum ama şuan Dia 3'üm ve yüceliğe kasıyorum.

Geri
Yukarı