Valorant aimim ve vuruşlarım nasıl?

Aim yeteneğin var ama karşıdakiler mouse'u ayakla tutuyor sanırım pek bir anlam veremedim adamlara 😅
Aynen hocam :D. Saçma saçma oynuyorlar.
Bronz 3'üm kim gelse globaller gibi oynuyor bence rank düş ondan sonra gör nasıl oynuyorlarmış.
Sen Gold'a çık bakalım. :D Ben de sonuçta direk G2 olmadım ya. Ben de Bronzlarla oynuyorum Smurf hesapta. Çok kolay.

Gold'um ve karşıma keşke böyleleri gelse. Bana gelen adamlar korkusuz gibi zıplayan zıplayana, uçan uçana. Takım desen zaten :) Sage oynuyorum, 3 canım kalıyor kendime can basiyorum, 90 canlı Raze geliyor "seyç can bas" diyor.

İlk Ghost vuruşunda neden vurduktan sonra e kullandın ki? En çok Cnedde görüyorum bu hareketi ama o yanında düşman olduğunu bildiği için vurup e atıp çıkıyor. Senin orada Cypher'in yanında başka birisi de yok saçma geldi o hareket bana ama başka bir nedeni var ise bilemem.

İlk Ghost vuruşunda neden vurduktan sonra e kullandın ki? En çok Cnedde görüyorum bu hareketi ama o yanında düşman olduğunu bildiği için vurup e atıp çıkıyor. Senin orada Cypher'in yanında başka birisi de yok saçma geldi o hareket bana ama başka bir nedeni var ise bilemem.

Arkasından biri peeklerse diye. Ve Cypher'da vurunca o anlık dash atıyorum.

Gold'um ve karşıma keşke böyleleri gelse. Bana gelen adamlar korkusuz gibi zıplayan zıplayana, uçan uçana. Takım desen zaten :) Sage oynuyorum, 3 canım kalıyor kendime can basiyorum, 90 canlı Raze geliyor "seyç can bas" diyor.

Hocam Riot saçma sapan eşleştirme yapıyor maalesef. Smurf hesabımla dereceli girdim. Rankımın belli olmasına 2 maç kala Dia adamlar geldi.

Hassasiyet fazla düşük, arkandaki adama ani olarak dönemezsin ve genel olarak yere bakıyorsun. Aim Placement geliştirmen lazım. Ama rankına göre gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı