Valorant ajan kontratına girince oyundan atıyor

m3mt

Decapat
Daha fazla  
Uzun bir aradan sonra Valorant'a tekrar başladım, başlamaz olaydım. Ajanların kontratlarına girdiğim vakit oyun donuyor ve 5 ila 10 saniye gibi bir süre oyun donuyor. Sonrasında ise oyundan atıyor. Tek sorun bu da değil. Bununla birlikte oyunda aynı kontratlardaki donma gibi aniden oyun donması ve ping sorunu yaşıyorum. Halbuki pingim sabit 10 ve FPS'im 250-300 arası. Ama oyunda o donma sonrası sağ üstte (oyun içi ayarlardan açtığım özellik sayesinde) baktığımda ping ve FPS sıkıntısı olduğunu bildiriyor. YouTube'da de aradım ama bir çözüm bulamadım şimdilik. Hata adı ya val 0 ya da val 5 oluyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-11_163312113.png
    resim_2022-05-11_163312113.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
İşe yaramıyor :/ uygulama açık diyor. Oyunda iken basılmıyor...

4 5 gündür böyle :D o günden beri kaç kere kapanmıştır.

Valorant'ın kurulu olduğu diske girin. Riot Games klasörünün içindeki Riot Client dosyasını kaldırın. Daha sonra Valorant'ı tekrar indirin ve kurun. Yaklaşık 300 MB güncelleme gibi bir şey yapacak. Düzelmezse Riot'a ticket atın size yardımcı olacaklardır.

Valorant'ın kurulu olduğu diske girin. Riot Games klasörünün içindeki Riot Client dosyasını kaldırın. Daha sonra Valorant'ı tekrar indirin ve kurun. Yaklaşık 300 MB güncelleme gibi bir şey yapacak. Düzelmezse Riot'a ticket atın size yardımcı olacaklardır.
denedim, tam oldu demiştim ki aynı hatayı tekrardan verdi. yardımınız için teşekkürler ticket atıp buraya tekrardan döneceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı