Valorant ajan seçme ekranına geç giriyor

Ardawp

Zeptopat
Daha fazla  
Selamlar Valorant'ta ajan seçme ekrana geç giriyor. Son 20 saniye kala, HDD kullanıyorum. SSD alsam geçer mi bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ardawp Bundan birkaç ay önce çok kısa sürede açılan ajan seçme ekranı sonra bir aydır ortalama 10 saniyede geliyor. Aynı bilgisayar aynı internet. Güncelleştirmelerden dolayı bazı olaylar olabileceğini düşünüyorum. Tekrar kurmak belki çözüm olabilir ama benim için ilk ajan seçmek çok önemli olan bir olay değil.

@Ardawp Bundan birkaç ay önce çok kısa sürede açılan ajan seçme ekranı sonra bir aydır ortalama 10 saniyede geliyor. Aynı bilgisayar aynı internet. Güncelleştirmelerden dolayı bazı olaylar olabileceğini düşünüyorum. Tekrar kurmak belki çözüm olabilir ama benim için ilk ajan seçmek çok önemli olan bir olay değil.
Hocam yeni yeni şeyler geldiği için kastiriyor

Yanlış bilgi vermeyin, HDD o kadar gecikmeye sebep olur ara sahnelerin yüklenmesi gibi ajan seçme ekranın gelmesi.
Benimki HDD görünümlü SSD değildir diye ben deneyimimi paylaştım. En ağır oyunlarda bile 20 saniyeden fazla gecikme yaşatmazken valorant'ta 50 saniyeden fazla gecikme yaşatmaz herhalde.
Sizin hızınız kaç?
Eki Görüntüle 1147277
Ben bu hızla giremiyorum. Ceza yiyorum hep.
Aslında benimkinden çok daha yüksek. benim download 10mpbs, upload 0.6, ping 11-13 civarı.

Selamlar Valorant'ta ajan seçme ekrana geç giriyor. Son 20 saniye kala, HDD kullanıyorum. SSD alsam geçer mi bu sorun?
Ben ajan seçemediğim için 1 hafta rank banı yediğimi hatırlıyorum. SSD alarak sorunu çözdüm. Sadece valorant için değil, SSD hayat kurtarıyor hocam.

Geri
Yukarı