Valorant anakart banı

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Arkadaşım 1 aydır oyuna girmemesine rağmen anakart banı yediğine dair kendisine mail gelmiş. Kendisi şehir dışında. Bana rica etti ve hesabını kontrol etmemi istedi. Ben de kendi bilgisayarımdan onun hesabına giriş yaptım ve ban yediğini gördüm. Bu durumda benim bir zararım olur mu? Bana da ceza uygulanır mı o hesaba bu bilgisayardan girildiği için? Bu arada hesaba bu bilgisayardan ilk kez girildi. Önceden girilmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Arkadaşım 1 aydır oyuna girmemesine rağmen anakart banı yediğine dair kendisine mail gelmiş. Kendisi şehir dışında. Bana rica etti ve hesabını kontrol etmemi istedi. Ben de kendi bilgisayarımdan onun hesabına giriş yaptım ve ban yediğini gördüm. Bu durumda benim bir zararım olur mu? Bana da ceza uygulanır mı o hesaba bu bilgisayardan girildiği için? Bu arada hesaba bu bilgisayardan ilk kez girildi. Önceden girilmedi.
Hile kullanırsanız ne mi olur? İsimli çalışma. Size bir etkisi olacağını sanmıyorum.

Eğer herhangi bir Riot hesabında, bu sebepten ötürü bir ceza var ise bu durumu aynı şekilde; ilgili oyunun destek sistemine bilet atarak yardım isteyip çözüme ulaşmanı sağlayabilirsin.

Önceden tespit edilmemiş bir hile veya yasaklı bir uygulama kullanılmış, daha sonra veritabanına bu hile/uygulama girince de, arkadaşın banlanmış. Senin bundan zararının olacağını sanmıyorum ancak öğrenmenin tek yolu da denemek.

Hile kullanırsanız ne mi olur? İsimli çalışma. Size bir etkisi olacağını sanmıyorum.
Hocam sorun şurada; adam hile kullanmadı. Bir hata var ama ne olduğunu bilmiyorum. Adamın maç geçmişi bu. Saçma sapan bir şeyden ban yedi ama bakalım. Cevaplar için teşekkürler bu arada.

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-16_040738.png
    resim_2021-08-16_040738.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 50

Geri
Yukarı