Valorant aniden ban yemek

emirtpc

Picopat
Valorant oynuyordum, hesabıma girdim, 3. partiden banlanmışım. Hile falan açmadım. Sonra tekrar bir hesap açtım, tekrar banladım. Ne bunun sebebi?

Bu cümle senin seviyeni belli ediyor. Hile açmışsın ve ban yemişsin. Oyun senin donanım ID'ni biliyor. Başka bir hesap açıp onda da yemişsin. Allah belanızı versin oyun zevki diye bir şey bırakmadınız.

Hesabım Demir 1. Maçlarda en fazla zaten 15 kill falan alıyordum. Benim de karşıma hile çıktı ama şimdi bela okumak ne bileyim kötü oldu.

1612260912586.png

HWID tam olarak bu. Buradan banlandığınız için istersen 798 adet hesap açın onlar da ban yer. Yani tek çözüm yolu ticket atmak.

HWID yasaklamaları, bildiğim kadarıyla 1 ay sürüyor. 1 ay sonra aynı sistemden ama farklı hesaptan oyuna tekrar girebilirsiniz. Tabii aynı bilgisayarla daha önce de yasaklama aldıysanız bu süre farklı olabilir. Riot'a ticket açarak HWID yasaklama sürenizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Hatalı yasaklama olduğunu düşünüyorsanız destek talebi açmaktan başka çareniz yok.

HWID yasaklamaları, bildiğim kadarıyla 1 ay sürüyor. 1 ay sonra aynı sistemden ama farklı hesaptan oyuna tekrar girebilirsiniz. Tabii aynı bilgisayarla daha önce de yasaklama aldıysanız bu süre farklı olabilir. Riot'a ticket açarak HWID yasaklama sürenizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Hatalı yasaklama olduğunu düşünüyorsanız destek talebi açmaktan başka çareniz yok.
Yok hocam bu ilk banım 1 ay sonra açılırsa ister farklı hesap olsun benim için fark etmez umarım 1 aydır.

Arkadaşlar yargısız infaz yapmışta bu şekilde ban yiyen onlarca insan gördüm bu hafta, bunlardan biri de benim ve bırakın 3.parti yazılımı valorant hile yazıp google'da aramışlığım yok. Gerçi sizde haklısınız bende ban yedim diye konu görsem kesin hile yapmamışsındır derdim içimden :D Hilecilere ana avrat söven biriyim ama nasıl olduysa bende ban yedim. Pc'de doğru düzgün uygulama oyunda yüklü değil valorant oynar yt'de video izler pc'yi kapatırım, bütün yaptığım rutin bu 3 aydır değişmeden .500 liralık skin aldım 2 hafta içinde hepsi çöp oldu. Her yere yazdım ticket attım bekliyorum bakalım verecekleri cevabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı