Valorant sürekli ban yemek

Sspeârz

Femtopat
Daha fazla  
2 ay önce bir hesaptan ban yemiştim. Bugün tekrar Valorant'ya gireyim dedim. Yeni sisteme geçtim, girdiğimde 3 el sonra ban attı kalıcı uzaklaştırıldınız diye. Hileden dolayı diyor ama hile kullanmadım. Sonra 2 hesap daha açtım yine ban yedim. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hileden banlandığınızda, cihaz banı da atılır. Eski bilgisayarınızdan herhangi bir parçayı, yeni bilgisayarınıza takarsanız, Valorant bu parçayı algılar ve sizi tekrardan banlar. Yeni hesap açmak da çözüm değildir.
Ayrıca hileden ötürü ban yemek için sadece oyunda hile yapmanız gerekmiyor. Oyunun dosyalarına her hangi bir şekilde müdahale etmek, keymaker gibi programlar kullanmak da Vanguard'ın radarındadır.

Hocam maç bitmeden çıkıyor musunuz ? Benim arkadaşıma öyle olmuştu da. Kalıcı ban değildi tabii.
Hocam maçtayken ban yiyorum zaten.
Hileden banlandığınızda, cihaz banı da atılır. Eski bilgisayarınızdan herhangi bir parçayı, yeni bilgisayarınıza takarsanız, Valorant bu parçayı algılar ve sizi tekrardan banlar. Yeni hesap açmak da çözüm değildir.
Ayrıca hileden ötürü ban yemek için sadece oyunda hile yapmanız gerekmiyor. Oyunun dosyalarına her hangi bir şekilde müdahale etmek, keymaker gibi programlar kullanmak da Vanguard'ın radarındadır.
Çözüm yokmu bu durumun üstad.

Yeni konular

Geri
Yukarı