Valorant arayüz geç yükleniyor

laisse

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende 50 60 MB hızında bir HDD var.
Sistem özelliklerim şu şekilde.
NVIDIA 610M 1GB.
Intel i5 2430M 2.4GHz
3GB RAM.
Bu sistem ile Valorant'ta 60 FPS alıyorum bazen 50'lere iniyor bazen 80 oluyor.
Oyunda karakter seçme yerine girerken bazen arayüzde donuyor ve karakter seçemeyip ban yiyorum aynı şekilde maç bittikten sonra oyunun ana menüsüne dönerken çok bekletiyor 1 2 dakika ana menüye dönmesini bekliyorum sizce bunun sebebi HDD'nin aşırı çöp olmasımı yoksa RAM'in 3 GB olmasımı RAM'lerimi 6 GB yapmayı düşünüyordum eğer RAM'leri 6 GB yaparsam bu sorunlar çözülürmü yardımcı olursanız çok sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA 610M 1GB.
Intel i5 2430M 2.4GHz
3GB RAM.
Oyunda karakter seçme yerine girerken bazen arayüzde donuyor ve karakter seçemeyip ban yiyorum aynı şekilde maç bittikten sonra oyunun ana menüsüne dönerken çok bekletiyor 1 2 dakika ana menüye dönmesini bekliyorum sizce bunun sebebi HDD'nin aşırı çöp olmasımı yoksa RAM'in 3 GB olmasımı RAM'lerimi 6 GB yapmayı düşünüyordum eğer RAM'leri 6 GB yaparsam bu sorunlar çözülürmü yardımcı olursanız çok sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Doğru sonuca ulaşmak için oyun içi kullanım değerlerini görmemiz gerekiyor. Değerleri görmeden kesin konuşmak yanlış hareket olacaktır.
MSI Afterburner'ı indir ve Bilgi Ekranı(OSD)'yi aktifleştir. Oyun içerisinde sorun yaşadığın kısımda ekran görüntüsü al ve konuya ekle.
Link üzerinden OSD'yi nasıl kullanman gerektiğini öğrenebilirsin.

NVIDIA 610M 1GB.
Intel i5 2430M 2.4GHz
3GB RAM.
HDD ile alakalı büyük ihtimal.

Doğru sonuca ulaşmak için oyun içi kullanım değerlerini görmemiz gerekiyor. Değerleri görmeden kesin konuşmak yanlış hareket olacaktır.
MSI Afterburner'ı indir ve Bilgi Ekranı(OSD)'yi aktifleştir. Oyun içerisinde sorun yaşadığın kısımda ekran görüntüsü al ve konuya ekle.
Link üzerinden OSD'yi nasıl kullanman gerektiğini öğrenebilirsin.
Bu şekilde sonuçlar
Bu şekilde sonuçlar
Bu şekilde sonuçlar

Dosya Ekleri

• 20210302_221413.jpg
    20210302_221413.jpg
    169,9 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı