Valorant arkadaş bulma

Valorant oynuyorum. Valorant'a CS'den geçtim. (550 saat CS) Aim'imin iyi olduğunu düşünüyorum. Lokasyonlardan nasıl çıkılır biliyorum. Karakter özellliklerini ve ne yapabileceklerini biliyorum. Valorant'ta yaklaşık 25-30 saatim var ve bronz 1'im şu an. Ama oyunda takım arkadaşlarım kanser. Adamların aimleri yerlerde geziyor. Adam gibi takım arkadaşım yok. Nereden takım arkadaşı bulabilirim.
┏╋━━━━━━◥◣ Rush Team ◢◤━━━━━━╋┓
◆Rush Team Turnuvalar düzenleyerek ödüller paylaşan bir Sunucudur.
◆Turnuvaya katılmak için Takım Kaptanlarıyla konuşup denemeye girmeniz lazım,
◆Turnuva Rankları önemsemez ister 'Demir' ister 'Radiant' Turnuvaya girebilir,
◆Kendinizde Takım kurup maçlara katılabilirsiniz Katılmak için bizimle DM'den konuşmanız lazım,
◆İsteyenler Bu sunucuya gelip başka oyunlard oynuyabilirsiniz Minecraft,Among Us v.b
◆Bu sunucuda Dil,Din,Irk v.b ile dalga geçenler Banlancaktır,
◆Biri sizle dalga geçerse bize 'İstekler-ve-Şikayetler' sunucusundan mesaj atabilirsiniz, ◆Takımlar arasında şakasına küfür edebilirsiniz ama ciddi olarak ederseniz Takımdaki o kişi Banlanacaktır,
◆Valorantta Komik bir an yaşadıysanız klip alıp bizle paylaşabilirsiniz hem biz hemde siz eğleniriz^^
◆Eğer Takım oluşturmak istemiyor ama Rank kasmak istiyorsanız arkadaş arayabilirsizin, ◆Mod başvuruları için 'Mod-Başvurusu' yerine gidip ordaki soruları yanıtlayarak talep atabilirsiniz.
◆Bizle Beraber oynamak istiyorsanız saat 16.00 - 16.30 arasında VALORANT'a geliniz, ◆Antremanlar Müsait olduğunuz sürece 8.00 - 12.00 arasında yapınız,
◆Eğer antreman için o saatlerde müsait değilseniz saat 12.00 - 18.00 arasında takımınız ile antreman yapınız,
◆Sunucumuzda en az 2 takım oluşduğunda turnuvalar başlayacaktır,
◆Sunucumuzdaki Turnuva denemeleri saat 19.00 da başlayacaktır.
┏╋━━━━━━◥◣ Rush Team ◢◤━━━━━━╋┓

#📢duyurular📢 kanalına mesaj gönder

Valorant oynuyorum. Valorant'a CS'den geçtim. (550 saat CS) Aim'imin iyi olduğunu düşünüyorum. Lokasyonlardan nasıl çıkılır biliyorum. Karakter özellliklerini ve ne yapabileceklerini biliyorum. Valorant'ta yaklaşık 25-30 saatim var ve bronz 1'im şu an. Ama oyunda takım arkadaşlarım kanser. Adamların aimleri yerlerde geziyor. Adam gibi takım arkadaşım yok. Nereden takım arkadaşı bulabilirim.

Bende senin gibiyim 6 ay Valorant oynadım sonra CS'ye geçtim istersen beraber oynayabiliriz. Adım Öylesine#3045

Beni ekle bende seni kasacak kadar iyi aimim ve tecrübem var.

Merhaba, ben de CS'te keleş 2'ydim aimimin iyi olduğunu düşünüyorum reflekslerim güzel bana lütfen yaz kanser kanser adamlar yüzünden rank düştüm. Bronzdan demire düştüm. Discord: Acun Ilıcalı#0649.

Gel birlikte oynayaylım SPxUltı#XXX.
Merhaba, ben de CS'te keleş 2'ydim aimimin iyi olduğunu düşünüyorum reflekslerim güzel bana lütfen yaz kanser kanser adamlar yüzünden rank düştüm. Bronzdan demire düştüm. Discord: Acun Ilıcalı#0649.
DC GK#3599.

Geri
Yukarı