Valorant arkadaşı

oldtiamatcombo1

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, 13 yaşındayım Valorant oynuyorum ama Jett instalock atıp trolleyen çocuklardan değilim, bronz 3'üm. Ama ranklar sıfırlanacak. Beraber oynayabiliceğim en az 10, en fazla 20 yaş bir arkadaş arıyorum yanıma yoldaş. Benimle beraber 3 saat, 2 saat Valorant oynamak isteyen biri olursa yazabilir mi, lütfen! Benim de bir kuzen ve onun arkadaşı oynuyor arada, sen de gelirsen 4 kişi oynarız veya senin arkadaşın varsa 5 de oluruz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba. Kuzenim ve ben gelmek için can atarız. İnstalock atan çocuklardan bıktık. @05emocan55 . Bronz seviyedeyiz.
DC: Pigasor#0943

Merhabalar, 13 yaşındayım Valorant oynuyorum ama Jett instalock atıp trolleyen çocuklardan değilim, bronz 3'üm. Ama ranklar sıfırlanacak. Beraber oynayabiliceğim en az 10, en fazla 20 yaş bir arkadaş arıyorum yanıma yoldaş. Benimle beraber 3 saat, 2 saat Valorant oynamak isteyen biri olursa yazabilir mi, lütfen! Benim de bir kuzen ve onun arkadaşı oynuyor arada, sen de gelirsen 4 kişi oynarız veya senin arkadaşın varsa 5 de oluruz...
Usarda#7768 Aslında şu aralar pek oynayamıyorum. Şu an zaten bilgisayarım bozuk ve tamirde. Tamirde değilken de şu aralar gerçekten yoğunum. Ama istersen ekle. Belki boş zamanımızda denk gelir oynarız.

Bende bronz 1'im K1ngGamer#0860
İsterseniz oynayabiliriz.

Merhaba, 13 yaşındayım Valorant oynuyorum ama Jett instalock atıp trolleyen çocuklardan değilim, bronz 3'üm. Ama ranklar sıfırlanacak. Beraber oynayabileceğim en az 10, en fazla 20 yaş bir arkadaş arıyorum yanıma yoldaş. Benimle beraber 3 saat, 2 saat Valorant oynamak isteyen biri olursa yazabilir mi, lütfen! Benim de bir kuzen ve onun arkadaşı oynuyor arada, sen de gelirsen 4 kişi oynarız veya senin arkadaşın varsa 5 de oluruz...

Hala arıyor musunuz isterseniz gelebilirim rankım Gold 2

Yeni konular

Geri
Yukarı