Valorant Asil Skini nasıl alınır?

tprotechtrtr

Centipat
Valorant'ta skin almak için hesabıma VP yükledim. Ve bu VP'yi; çok beğendiğim asil koleksiyonu için yükledim. Ama VP alıp markete girdiğimde Fatih Koleksiyonu vardı. Asil koleksiyonu markette gözükmüyordu. Ben nasıl alacağım o koleksiyonu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan bakabilirsiniz.

Bu sadece Battle Pass'i olanlar alabiliyor diye biliyorum cunku ben o asamayı tamamlasamda gelmiyor silahlar.

Valorant'ta skin almak için hesabıma VP yükledim. Ve bu VP'yi; çok beğendiğim asil koleksiyonu için yükledim. Ama VP alıp markete girdiğimde Fatih koleksiyonu vardı. Asil koleksiyonu markette gözükmüyordu. Ben nasıl alacağım o koleksiyonu.

Koleksiyon olarak olamazsın ama mağazana geldikçe alabilirsin 24 saatte bir yenileniyor.

Valorant'ta skin almak için hesabıma VP yükledim. Ve bu Vp'yi; çok beğendiğim asil koleksiyonu için yükledim. Ama VP alıp markete girdiğimde Fatih koleksiyonu vardı. Asil koleksiyonu markette gözükmüyordu. Ben nasıl alacağım o koleksiyonu.

Valorant'ın en kötü huyu bende asil skinlerine bayılıyorum animasyonları olsun her şeyi ile çok güzel bir skin ama bir süre koyuyorlar ondan sonra alamıyorsun royal Pass'e de koymuyorlar. Royal Pass'e daha çok animasyonu olmayan düz renkli skinleri koyuyorlar. Asil skinleri için ya arada LoL'deki gibi sana özel mağaza tarzı bir şey geliyor ya oradan çıkar ya da mağazada 24 saatte bir yeni indirimli skinler koyuyorlar ama asil ne bileyim yağmacı gibi skinleri koyma yüzdesi çok düşük ama bence Vp'nin hepsini harcama indirim gelirse alırsın. Bu arada oynuyorsan ekleyebilirsin(DL SAĞ TIK ÇARI#1453)

Yeni konular

Geri
Yukarı