Valorant asil vandal vs Yağmacı Vandal

• Konuyu başlatan tpex8
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 10B
Ben yağmacı alacaktım sonradan vazgeçtim asil alacağım, markete gelmesini bekliyorum. Asil hem daha güzel görünüyor bence, kurt görüntüsünü de çok hoş ateş ettikçe gözleri parlıyor falan ve şarjör değiştirmesi çok havalı. Bir de yağmacıda bela yaptığın zaman iğrenç bir ses çıkıyor hiç sevmedim o sesi. Detaylı videolarına bak ona göre kararını ver bence. Yağmacı da güzel bu arada.

Zevkler ve renkler tartışılmaz bende Yağmacı Vandal var bana göre Asil Vandal'dan daha güzel duruyor. Ama asıl fikrimi soracak olursan Ejder Vandal der yoluma bakarım markete gelmesini her gün bekliyorum ama gelmiyor. :D

Zevkler ve renkler tartışılmaz bende Yağmacı Vandal var bana göre Asil Vandal'dan daha güzel duruyor. Ama asıl fikrimi soracak olursan Ejder Vandal der yoluma bakarım markete gelmesini her gün bekliyorum ama gelmiyor. :D
o da güzel ama insanın gözü takılır ona ya sürekli oyuna konsantre olamaz insan :D bende ejder bıçağını çok beğeniyorum almayı düşünüyordum, 3 gün önce markete geldi 4950 vp :/ 2500 filan olsa alırdım.

Geri
Yukarı