Valorant Astra mainlemek mantıklı mı?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben elmas elodayım. Platlarla dialarla oynuyorum, bazen yücelik... Yani genel olarak benim elomda kimse Astra, main veya Astra'yı normal şekilde oynayan yok. Ben bu karakteri öğrenirsem ve bunu mainlersem rank atlar mıyım? İyi bir şekilde oynarsam...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sık olmasa da ara sıra Valorant oynayan biriyim. Elmas 2 attı rankımı geçen hafta.
Bu zamana kadar 1 kere bile oynamadığım tek ajan Astra...

Arkadaşlar ben elmas elodayım. Platlarla dialarla oynuyorum, bazen yücelik... Yani genel olarak benim elomda kimse astra, main veya Astra'yı normal şekilde oynayan yok. Ben bu karakteri öğrenirsem ve bunu mainlersem rank atlar mıyım? İyi bir şekilde oynarsam...

Dediğin şekilde bende pek görmedim mainleyen. Ama güzel oynuyorsan ve seviyorsan neden olmasın.

Çok kaliteli verimli bir ajan. 4 yıldız büyük bir nerf fakat hala oynanabilir.

Omen mainleyebilirsin diğer insanlar gibi her zaman aynı playi yapmak yerine farklı şeyler deneyerek oynamalısın ama.

1694076121078.png

Valorantta ajan mainlemeyi ben doğru bulmuyorum açıkçası (line-up gereken ajanlar dışında). Canınız ne isterse onu oynayın bence. Sorunuza gelecek olursam Astra bence Harbordan sonra en kötü smoker. İlla kontrol uzmanı mainleyecem diyorsanız Viper en iyi seçenek.

Arkadaşlar ben elmas elodayım. Platlarla dialarla oynuyorum, bazen yücelik... Yani genel olarak benim elomda kimse Astra, main veya Astra'yı normal şekilde oynayan yok. Ben bu karakteri öğrenirsem ve bunu mainlersem rank atlar mıyım? İyi bir şekilde oynarsam...
Hocam valorant taktik oyunudur bir karakteri mainlemek kısmen doğru değildir. Takımına instalock astra gelebilir, veya takımında healer yoktur tek kitlemeyen sen kalmışsındır sage alırsın. Tamamen kendi takımına göre hareket etmelisin uygun olduğu zamanlarda astra almalısın. Bu yüzden ben bir karakteri mainlemeyi doğru bulmuyorum boş zamanlarında bol bol derecesizde diğer karakterlerle de pratik yap kesinlikle birden çok karakter oynayabilmen oynayışını baya geliştirecektir. Sage veya Skye olmayan bir takımda sen alıp oynarsan gerçekten oyunun sonucunu değiştirebilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı